Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Tomasz Budziak

Język wystąpień:

Polski

Współzałożyciel i Partner Zarządzający firmy KBA, należącej do NEXIA International globalnej sieci doradczej lokowanej na 9. miejscu na świecie.
Doradca wielu polskich i zagranicznych rodzin biznesowych. Ma od 1990 roku w dorobku kilkaset projektów doradczych.
Wiceprezes Zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.
Uzyskał tytuł Certified Management Consultant. Wieloletni członek władz Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych.
Praktyk wprowadzający na polski rynek globalne marki, w tym należące do najbogatszych rodzin w Europie. Współpracował przez lata z czołowymi polskimi grupami kapitałowymi kontrolowanymi przez rodziny. Poznał w ten sposób różne modele stosowane od pokoleń do przekazywania wartości biznesowej i intelektualnej następnym pokoleniom.
Przewodniczący i członek rad nadzorczych polskich firn rodzinnych prowadzących działalność międzynarodową. Członek Private Wealth Group Nexia International.
Jako autor bestsellera "Sukcesja w rodzinie biznesowej. Spojrzenie praktyczne" uhonorowany  w 2012 przez Dziennik Gazetę Prawna i Narodowy Bank Polski nagrodą ECONOMICUS w 2012, przyznaną za najlepszy poradnik ekonomiczny.
Kolejna książka "Esencja sukcesji" ukazała się w 2014 r. w wydawnictwie Helion.
Koordynator projektu wsparcia ukraińskich firm rodzinnych poprzez implementacje modelu grup zakupowych w ramach Programu Ministerstwa Spraw Zagranicznych  Pomoc Rozwojowa 2015 – 2017.
Członek Komitetu Sterującego Projektu FIRMY RODZINNE 2 realizowanego wspólnie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych w latach 2013 – 2015.
Koordynator i Ekspert Merytoryczny projektu Lokalnych Centrów Kompetencji i Sukcesji Firm Rodzinnych realizowanego przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych ze środków Centrum Projektów Europejskich w latach 2018 – 2020.
Członek Komitetu Sterującego i Rady Programowej European Financial Congress w edycjach 2015 – 2017.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE