Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Prestige Business Training od ponad 15 lat proponuje kadrze menedżerskiej średniego i wyższego szczebla zarządzania: coaching, mentoring,  szkolenia i warsztaty w ponad 20 obszarach.
W gronie naszych specjalistów jest ponad 300 trenerów i wybitnych ekspertów. Większość z nich posiada biznesowe doświadczenie a na ich podstawie tworzą własne, autorskie programy szkoleniowe.
Celem szkoleń jest przede wszystkim  zwiększenie efektywności menedżerów oraz wypracowanie systemowych narzędzi ułatwiających pracę ich zespołów.
Rozpoznanie i analiza potrzeb przed szkoleniem umożliwia zidentyfikowanie luk kompetencyjnych w określonych zakresach oraz wskazanie kierunków rozwoju wiedzy i umiejętności Uczestników szkoleń. Koncentrujemy się na diagnozowaniu rozbieżności między stanem obecnym a pożądanym. Potrzeby rozumiane są tu jako cele, dotyczące możliwych do modyfikowania wyników działań edukacyjnych, w których osiągnięciu ma pomóc szkolenie.

Wiedzę dostarczamy wyłącznie poprzez praktykę!
Szkolenia/ warsztaty przeprowadzamy w kameralnych grupach, a ich zakres wypełniają: study-cases czyli analiza sytuacji opartych na realnych doświadczeniach Uczestników, sesje kreatywne często z gościnnym udziałem mówcy inspirującego z danej dziedziny, przykłady praktycznych zastosowań wiedzy, prezentacje interaktywne, dyskusje na forum oraz gry szkoleniowe.
Zawsze pracujemy w oparciu o oceny efektywności szkoleń. Naszym priorytetem jest najwyższy standard świadczonych usług!
Tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy ponad 400 szkoleń, uzyskując średnią wszystkich ocen 4,6! (w skali 5,0).
W ciągu ostatnich 15 lat przeszkoliliśmy ponad 50.000 osób!
Cały nasz zespół pracuje na Państwa sukces!

MAŁGORZATA DOMAGALIK & PRESTIGE BUSINESS GROUP

„PRZETRWAJĄ NAJPIĘKNIEJSI” – CYKL SPOTKAŃ DLA PRACOWNIKÓW FIRMY LUB JEJ KLIENTÓW

Przedstawiamy wyjątkowo prestiżową i unikatową w swojej koncepcji i formie propozycję dla Państwa Organizacji, przewidzianą w okresie jesienno-zimowym 2020 roku, która może być odpowiedzią na drugą falę pandemii, gdy wartości materialne, w tym piękno fizyczne, schodzą na drugi plan, kiedy w grę wchodzi nasze życie!

KIM SĄ NAJPIĘKNIEJSI?

„Przetrwają najpiękniejsi…” pod tym z pozoru prowokacyjnym tytułem, kryje się cykl spotkań – rozmów z luminarzami polskiego życia publicznego, które mają wprowadzić uczestników w intelektualną, emocjonalną i poznawczą podróż po świecie czasów pandemii. Nikt nie ma wątpliwości, że nic już nie będzie w rzeczywistości koronawirusa podobne do tego, co do tej pory znaliśmy. Począwszy od realiów życia codziennego, a na poczuciu społecznego bezpieczeństwa skończywszy. Jak się w tym odnaleźć? Jak na nowo zredefiniować podstawowe wartości i cele, które zmotywują nas do działania, kreatywności i patrzenia w zawodową i osobistą przyszłość z przeświadczeniem, że nadal mamy na nią wpływ?  Jak zmienić podejście do prowadzenia biznesu, funkcjonowania we wspólnocie zawodowej, wzajemnej komunikacji w zespole, ale i w innych sferach życia, także tych między kobietą, a mężczyzną? Jak nauczyć się racjonalnego i emocjonalnego zarządzania kryzysem, który jest już faktem?

„Przetrwają najpiękniejsi…” czyli Ci sposród nas, którzy wbrew ograniczeniom świata pandemii podejmą wyzwanie i nadal będą  ciekawi tego co przed nami,  otwarci na nowe cele, odważni, kreatywni, bez lęku stawiający przed sobą kolejne wyzwania. A że przykład idzie z góry, Małgorzata Domagalik zaprasza do rozwiązania tej cywilizacyjnej pandemicznej łamigłowki liderów opinii, mistrzów w swoich dziedzinach: biznesu, sportu, polityki, kultury. Tych, których głos jest zawsze uważnie słuchany
i których spojrzenie na nową nierozpoznaną rzeczywistość jest głęboko prawdziwy
i merytoryczny, oparty o ich własne dokonania i prywatne doświadczenia.

Scenariusz spotkań „Przetrwają Najpiękniejsi…“ nie jest wyreżyserowanym „spektaklem”. Wyjątkową wartością naszego projektu jest to, że uczestnicy mają szansę osobistego udziału w tej rozmowie i wymiany poglądów z gościem. Skracamy dystans, mówimy otwartym tekstem, często prowokujemy – zasadą każdego kolejnego pytania. Sztuka rzeczowej wymiany opinii, przekonywania i argumentacji, dążenia do konsensusu lub klarownego podziału stanowisk jest wartością samą w sobie.
Nie bez powodu zaprosiliśmy do tego projektu Małgorzatę Domagalik, która uchodzi za mistrzynię wywiadu psychologicznego. Swoje dusze i serca otwierali i otwierają przed nią m.in. Roman Polański, Joe Cocker, Kora, Dominika Kulczyk, Tomasz Stańko, Andrzej Seweryn, Jan Englert, Maciej Stuhr, Edyta Górniak, Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Krauze ale także… Jarosław Kaczyński.

KORZYŚCI:

  • potężna dawka pozytywnej motywacji dla pracowników firmy w czasach nowych wyzwań;
  • uświadomienie uczestnikom spotkania, że w życiu najważniejsze wartości to nie piękno i pieniądze ale: prawda, zaufanie, zaangażowanie, współpraca;
  • przekazanie uczestnikom inspiracji do poszukiwania niestandardowych odpowiedzi na trudne wyzwania nowych czasów;
  • utrwalenie w oczach klientów, marki firmy godnej zaufania i pozytywnego wpływu na postrzeganie jej produktów,
  • wzmocnienie pozytywnego obrazu firmy odpowiedzialnej społecznie (CSR), nie tylko za wynik finansowy;
  • wymiana najlepszych praktyk zarządzania kryzysem pomiędzy zaproszonymi gośćmi a uczestnikami.

FORMUŁA:

Czas wywiadu to ok. 90 minut. Możliwym jest włączenie elementu wywiadu do szerszej formuły spotkania firmowego. Proponujemy Państwu realizację spotkań w jednej z trzech form:

  • SPOTKANIE STACJONARNE lub ONLINE – standardowe spotkanie firmowe lub streaming online, dla nieograniczonej liczby pracowników firmy w formie jednego wywiadu z wybraną osobą.
  • CYKL SPOTKAŃ ONLINE – realizacja cyklu 3 lub 6 wywiadów. Osoby będące gośćmi cyklu może łaczyć jeden wybrany temat lub wprost przeciwnie goście mogą być dobrani na zasadzie kontrapunktu, aby przedstawiać indywidualne poglądy i różne spojrzenia. (opcja na wyłączność).
  • KAMERALNA KOLACJA UROCZYSTA – kolacja w formie wieczornego prestiżowego spotkania w jednym z hoteli lub innym miejscu. Spotkanie w formule ekskluzywnej kolacji i rozmowy z gościem, które poprowadzi Małgorzata Domagalik. Z uwagi na ekskluzywną atmosferę spotkania liczba miejsc jest ograniczona  (8-12 osób).

Dwa ze zrealizowanych już spotkań Masterclass z Małgorzatą Domagalik:

Dominika Kulczyk
Kliknij aby przeczytać artykuł

Roman Polański
Kliknij aby przeczytać artykuł 

 

PRZYKŁADOWI GOŚCIE:

Wśród gości Małgorzaty Domagalik mogą pojawić się: prof. Krzysztof Simon, siostra Małgorzata Chmielewska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Katarzyna Nosowska, ojciec Maciej Zięba, ks. Kazimierz Sowa, Piotr Beczała, Krystyna Janda, prof. Marek Belka, Jerzy Bralczyk, Jerzy Brzęczek, Szczepan Twardoch (opcja – spotkanie elitarne), Mariusz Walter (opcja – spotkanie elitarne).

Wybór gości jest oczywiście do uzgodnienia, także spoza powyższej listy osób.

PROWADZĄCA:

MAŁGORZATA DOMAGALIKjedna z najbardziej znanych i cenionych polskich dziennikarek prasowych oraz telewizyjnych, mistrzyni wywiadu psychologicznego, w niezwykły sposób otwierającego rozmówcę. Rozmawiała z najsłynniejszymi – aktorami, muzykami, sportowcami i politykami. Gwiazda programów telewizyjnych „Męski Striptiz” (TVP), „Tabu” (TVN), „Mieszane Uczucia” (TVP2), „Gorączka” (TVP2), „Ona i on” (TVN24). Autorka bestsellerowych książek: Harpie, piranie i anioły, Siostrzane uczucia, Serce na sznurku, 188 nocy i dni, Między słowami (obie napisane z Januszem L. Wiśniewskim), Kuba (biografia Jakuba Błaszczykowskiego), Pani Wymagalik. Na wrzesień planowana jest premiera jej najnowszej książki „W grze” o Jerzym Brzęczku – selekcjonerze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jest laureatką prestiżowych nagród medialnych, m.in. Wiktora dla największej osobowości telewizyjnej oraz Złotego Królika Playboya, moderatorką spotkań „Masterclass – Sztuka konwersacji”; przez 14 lat redaktor naczelna miesięcznika „PANI”. Prezes Fundacji Jakuba Błaszczykowskiego Ludzki Gest.

CERTYFIKAT:

Każde spotkanie zakończy się spisaniem najważniejszych tez z dyskusji w formie certyfikowanego dyplomu, podpisanego przez gościa i przez Małgorzatę Domagalik. Certyfikat „Przetrwają Najpiękniejsi” będzie wyjątkową pamiątką i swego rodzaju zobowiązaniem dla uczestników spotkania.

TERMINY:

Cykl spotkań rozpoczynamy od połowy września, obecnie rezerwujemy już terminy spotkań dla zainteresowanych firm. Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy więcej informacji na ten temat.

Dziękujemy za zaufanie!

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE