Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Sławomir Matczak

Język wystąpień:

Polski

Z wykształcenia aktor, z doświadczenia – dziennikarze telewizyjny, z zamiłowania – fotograf i filmowiec. Uczy jak zachować się przed kamerą i publicznością oraz jak zbudować atrakcyjny komunikat. 

Dziennikarz – według klasyfikacji telewizyjnej – starszy redaktor.  23 lata pracy w TVP Zrealizował ponad 10 tys. relacji do serwisów informacyjnych oraz kilkadziesiąt  reportaży. Był wydawcą ponad 2500 programów studyjnych w Panoramie TVP2 i TVP Info. Wie jak pisać komunikaty i jak rozmawiać w mediach i z mediami.          

Aktor – realizuje szkolenia z dykcji i wystąpień publicznych. Jest absolwentem warszawskiej PWST, był aktorem Teatru Polskiego w Warszawie. Wie jak wykonać czytelny gest, jak mówić wyraźnie i  co zrobić by nie stracić głosu.

Prezenter – poprowadził  kilkadziesiąt dyskusji panelowych i konferencji organizowanych przez  stowarzyszenia przedsiębiorców , oraz około 100 prezentacji multimedialnych na inne tematy niż prowadzone szkolenia medialne i wie jak zachować się podczas wystąpienia publicznego.  

Szkoleniowiec – od 1998 roku realizuje konsultacje z zakresu skutecznej informacji, głównie: umiejętności występowania przed kamerą , budowania przekazów dla  mediów,  techniki mowy,  prezentacji oraz  współpracy z dziennikarzami. Pokazuje jak walczyć z hejtem i manipulacją oraz przedstawiam specyfikę współczesnych mediów, jak przygotować dla mediów atrakcyjny komunikat czy wypowiedź.  Uczy jak nie dać się  zmanipulować pracownikowi mediów, który przyjechał  z tezą i jak współpracować  z "media guardem" czyli ochroniarzem medialnym. Doradza jak działać w sytuacjach kryzysowych, konsultuję  Q&A czyli odpowiedzi na trudne pytania zadawane w takich sytuacjach. Przygotowuje rzeczników prasowych i zarządy firm do działania w sytuacjach kryzysu. Dotychczas przeprowadził ponad  1000 szkoleń zamkniętych i kilkaset otwartych.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE