Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

dr Rafał Kusy

Język wystąpień:

Polski

Adiunkt na Wydziale Bankowości i Finansów w WSFiZ (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie – Członek Rady Wydziału Finansów i Bankowości.
Prowadzi wykłady na kilku uczelniach wyższych w Warszawie: Akademia im. L. Koźmińskiego, Instytut Informatyki Polskiej Akademii Nauk. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz MBA (Master of Business Administration) na Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Uczestnik programu ECESP (East Central European Scholarship Program) na Uniwersytecie w Wisconsin – La Crosse (USA) zarządzanym przez Georgetown University w Washington. Tytuł doktora uzyskał w roku 2001 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (tematyka z zakresu inżynierii finansowej). Był pracownikiem Centralnego Biura Maklerskiego Banku Pekao S.A. (1995-1996), Później w latach 1996- 1999 zajmował się tworzeniem pierwszych giełdowych instrumentów pochodnych na Warszawskiej Giełdzie Towarowej S.A.
Potem rozpoczął karierę zawodową w bankowości rozpoczynając pracę w Citibank Poland S.A. (później Citibank – Bank Handlowy) przechodząc tam kolejne etapy korporacyjnego ryzyka kredytowego w działach analizy i oceny ryzyka kredytowego, restrukturyzacji i windykacji (lata 1999-2002). W roku 2002 rozpoczął pracę w Banku BPH w dziale restrukturyzacji klientów korporacyjnych i tam pracował do roku 2004. Uczestniczył również w tworzeniu strategii rozwoju dla Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, która została zaakceptowana przez Ministra Transportu. Członek Zarządu – Dyrektor Finansowy w firmie FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Producent odlewów ciśnieniowych ze stopu cynku magnezu, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Odpowiedzialny za politykę finansową Spółki i zdobycie finansowania w procesie restrukturyzacji. Jest też członkiem rad nadzorczych dwóch spółek z sektora nowoczesnych technologii.
Autor licznych biznesplanów, wycen przedsiębiorstw, programów restrukturyzacyjnych i projektów doradczych, w dorobku naukowym posiada publikacje z zakresu finansów, w tym między innymi z zakresu zarządzania ryzykiem. Przeprowadzone szkolenia m.in. w bankach i firmach: NBP, Bank PKO BP, Alior Bank S.A., Bank BPH, Deutsche Bank, BGK, DNB Nord, PARP, fundusze pożyczkowe, fundusze poręczeniowe i wiele otwartych dla różnych firm (m.in. MiŚP). Obecnie świadczy również usługi doradztwa finansowego (biznes plany, wyceny, programy restrukturyzacji podmiotów gospodarczych) dla wybranych podmiotów.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE