Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

dr Piotr Wójcik

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Sposoby wzrostu firmy, nie tylko w czasach przemysłu 4.0
  • Strategie tworzenia wartości wspólnej – w jaki sposób efektywnie rozwijać biznes, z uwaględnieniem korzyści społecznych i środowiskowych?
  • Strategia umiędzynarodowienia firm/ International business strategy

Doktor nauk ekonomicznych, specjalista z zakresu zarządzania strategicznego i międzynarodowego, adiunkt w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego. Zastępca dyrektora Research Center for Innovative Growth Strategies na Akademii Leona Koźmińskiego. Nagrodzony stypendium dla wybitnych młodych naukowców przez ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Jest kierownikiem i wykonawcą w różnych projektach badawczych (w tym Narodowego Centrum Nauki), autorem i współautorem wielu publikacji naukowych, a także uczestnikiem prestiżowych naukowych konferencji zagranicznych. Jego zainteresowania badawcze skupiają się wokół problematyki adaptacji przedsiębiorstwa do zmieniających się warunków otoczenia – na rynku krajowym i w ramach ekspansji zagranicznej.

Doświadczenie zdobywa prowadząc szkolenia dla biznesu (m. in. Orange), a także jako wykładowca na studiach magisterskich w języku polskim i angielskim, we współpracy z University of Bardford oraz studiach podyplomowych „Strategie wzrostu firm”. Visiting scholar na ESCP Europe i Uniwersytecie w Belgradzie. Współzałożyciel spółki oferującej oprogramowanie dla przedsiebiorstw.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE