Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Profesor zwyczajny Piotr Sutt Ph.D.

Język wystąpień:

AngielskiPolski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Wirtuozeria komunikacji i współpracy – niezwykły, autorski warsztat Piotra Sutt’a

Perkusista – dyrygent – solista. Artysta koncertujący na najsłynniejszych estradach świata. Twórca autorskich projektów wykorzystywanych w biznesie i muzykoterapii interdyscyplinarnych projektów łączących sztukę muzyczną z osiągnięciami nauki i najnowszymi metodami zarządzania.

Juror wielu międzynarodowych konkursów i wykładowca renomowanych kursów mistrzowskich (USA, Meksyk, Włochy, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Słowenia, Litwa, Rosja).
Profesor zwyczajny – Kierownik Zakładu Perkusji Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, pedagog wielu laureatów światowych konkursów artystycznych, wieloletni pierwszy perkusista Polskiej Filharmonii Kameralnej.

Przez wiele lat działalności warsztatowej pracował i szkolił kadrę menedżerską m.in.: Volvo, Mercedes Benz, Toyota, Ikea, Coca- cola, PriceWaterhouseCoopers, Mazda, Philips, Philips Lighting, GlaxoSmithKline, Bank Millennium, PKO, Bank BGŻ BNP Paribas, EFL, Alstom, Henkel, Orlen, KGHM, Energa, Polkomtel, Centertel i wiele innych.Juror wielu międzynarodowych konkursów i wykładowca kursów mistrzowskich (USA, Meksyk, Włochy, Francja, Niemcy, Słowenia, Litwa, Rosja).

W 2007 roku wraz z Fundacją ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową zainicjował powstanie Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej, którą prowadzi do dnia dzisiejszego. Razem z podopiecznymi Fundacji nagrał 3 albumy płytowe z udziałem znakomitych artystów takich jak: Natalia Kukulska, Mika Urbaniak, Renata Przemyk, Raz Dwa Trzy, Me Myself And I, Artur Andrus, Javier Nandayapa i Artur Rojek.

W 2017 roku został uhonorowany medalem Gloria Artis za szczególne zasługi dla kultury.

Wirtuozeria komunikacji i współpracy – niezwykły, autorski warsztat Piotra Sutt’a

Celem warsztatów jest implementacja współczesnej metody pracy zespołowej gwarantującej doskonałą komunikację, wewnętrzną tolerancję, partnerstwo w działaniu i otwartośd na innowacje. W trakcie zajęć zostaną omówione, zaprezentowane i wdrożone umiejętności wyróżniające nowoczesnego menedżera:

– pielęgnacja empatii
,
– zarządzanie różnorodnością,
– czytelna i jednoznaczna komunikacja
,
– kreowanie zespołowego i własnego wizerunku
,
– przyjmowanie odpowiedzialności za siebie i zespół,
– podejmowanie trudnych i natychmiastowych decyzji,
– wiara w siebie i umiejętność motywacji współpracowników.

Wieloletnia praktyka kierowania zespołami artystycznymi, wielkimi orkiestrami, wykłady na międzynarodowych konferencjach naukowo-artystycznych i niezliczone koncerty na estradach całego świata, pozwoliły na wypracowanie metody dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem dyrygenta, solisty, pedagoga wielu laureatów światowych konkursów i szefa zespołów naukowych.

System pracy orkiestr, dyrygentów i solistów oraz ich spektakularne sukcesy doskonale przekładają się na metody skutecznego zarządzania i zyskowne strategie firm.

Wykorzystując jedno z najciekawszych narzędzi świata muzyki – klasyczne instrumenty perkusyjne, instrumenty etniczne z Azji, Afryki, Ameryki Łacioskiej i Europy, doświadczenia odległych kultur i cywilizacji oraz arcydzieła największych kompozytorów, realizowane zajęcia pozwalają na praktyczne irzeczywiste wdrożenie w życie istotnych umiejętności, kompetencji, oraz metod odnoszenia sukcesów.

Zajęcia przebiegają w twórczej atmosferze koncentracji i rozluźnienia, pracy i zabawy, ciszy i feerii dźwięków. W trakcie zajęć, każdy uczestnik otrzymuje instrumenty pozwalające na wspólne tworzenie muzyki. Tylko czynny udział w warsztatach pozwala na doświadczenie oraz zrozumienie znaczenia omawianych umiejętności i wiedzy, dlatego też interaktywnośd obejmuje wszystkich uczestników biorących udział sesji.

Kolejnym istotnym elementem procedowanym w trakcie warsztatów jest komunikacja niewerbalna, jej znaczenie zarówno pod względem szybkości przekazu jak i uniezależnienia komunikatu od konotacji językowych. Jest to bardzo ważny element ułatwiający komunikację w kontaktach międzynarodowych wymagających doskonałej znajomości języków obcych.

Integracja grupy polegająca na koordynacji aparatu wykonawczego zespołu oraz znaczeniu jednostki, zarówno w kontekście pozycji wewnętrznego lidera, jak i członka sekcji. Wykorzystanie analogii działania zespołów roboczych do systemu pracy kameralnych zespołów muzycznych ułatwia adaptację i wdrażanie nowych pracowników do istniejących już systemów i sektorów.

Wartością dodaną opisywanych warsztatów jest zrozumienie znaczenia precyzji, perfekcji, samodyscypliny i zachowania procedur, jak również umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji oraz jej skutecznej realizacji.

Odniesienie do dziedzin sztuki wysokiej promuje normy świata kultury i międzynarodowego biznesu wysokiego szczebla. Zasady autoprezentacji, sztuki wypowiedzi, etykiety w kulturze oraz w biznesie stanowią osnowę scenariusza opisywanych warsztatów artystycznych.

 Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE