Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Jerzy Owsiak

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Motywacja do działania
  • Budowanie i zarządzanie zespołem
  • Zarządzanie organizacją

Założyciel i prezes zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Główny pomysłodawca i realizator corocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Twórca jednej z największych cyklicznych imprez muzycznych – Przystanku Woodstock. 

Najbardziej znany działacz charytatywny w Polsce od lat swoją osobowością i niewyczerpaną energią promuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i Przystanek Woodstock. 
Jurek Owsiak to niezwykle charyzmatyczny, otwarty mówca, który swoją pasją zaraża słuchaczy i zachęca do działania. Jego prezentacje są nie tylko źródłem praktycznej wiedzy i cennych wskazówek, ale przede wszystkim inspiracji i motywacji do podjęcia działań i wytrwania pomimo niepowodzeń. 
Jurek to wieloletni praktyk w dziedzinie budowania zespołu, zarządzania zespołem oraz motywowania w drodze do osiągnięcia sukcesu. Zagłębiając się w dwie dekady niezwykle barwnych, poważnych, a momentami niewiarygodnych sytuacji, które stworzyły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ukazuje jak ważna jest pasja, wiara w powodzenie prowadzonych działań i kreatywność. Jurek Owsiak dzieli się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie budowania oraz zarządzania organizacją, planowania i prowadzenia działań marketingowych. Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE