Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Jakub Porada

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Warsztaty medialne
  • Podróże jako sposób na życie
  • Spotkania literackie

Prezenter TVN24 od 2001 r., czyli od początku istnienia stacji. Od ponad 5 lat również w TTV. Aktor i dziennikarz z wykształcenia, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.
Autor 6 książek w tym powieści obyczajowych, publikacji o tematyce podróżniczej i poradnika skutecznego mówienia. Na spotkaniach udowadnia, że podróże mogą być sposobem na życie, niezależnie od wieku i grubości portfela. Z kolei na warsztatach oratorskich, uczy w jaki sposób należycie przygotować się do wystąpienia, opanować tremę i skutecznie przemawiać. Jakub Porada jestem autorem i prowadzącym cotygodniowy program ,,Pokaż nam świat'' w TVn24 BIS. Zagraniczne podróże, ciekawi goście, znakomite pomysły na wyjazdy. Prowadzi także cykl ,,Polska na weekend'' w TVN24, w którym z kolei odkrywa widzom uroki naszego kraju. Jest autorem 3 poczytnych literackich powieści, jak je nazywa: Porada da radę, Polska da radę i Pora na Europę. Współpracuje z Dzień Dobry TVN – realizując cykl o podróżowaniu za złotówkę – Porada da radę. 

Wybrane tematy wystąpień:

Podróże jako sposób na życie
Na spotkaniach udowadnia, że podróżowanie może być wspaniałą odskocznią od codziennych obowiązków, bodźcem do nauki, np. nowych języków, jak również pasją, która pozwala odnaleźć radość życia. Prelekcje okraszone są filmikami, istnieje także możliwość prowadzenia warsztatów taniego latania – z rzutnikiem, na którym uczymy się, jak kupować bilety w najniższej cenie.   

Spotkania literackie
Jakub Porada jestem autorem 6 książek, wśród 2 niewymienionych powyżej są również powieści obyczajowe: Chłopaki w sofixach i Niezły numer, czyli dziewczyny w białych tenisówkach. Istnieje również zapotrzebowanie na spotkania pod kątem literacko historyczno edukacyjnym. Tu również występuje jako gość i rozmówca. 

Warsztaty medialne
Jako współtwórca TVN24 i od 16 lat w nim pracujący. Jakub Porada posiada duże doświadczenie na temat właściwego zachowania się przed kamerą, jak również umiejętności skutecznego mówienia. Jego najnowsza książka ,,Sztukmistrz w Tczewie’', opisuje metodę, którą doskonali od prawie 20 lat, bazując nie tylko na doświadczeniach z TVN (16 lat), TVP (5 lat), ale także – i to jest unikatowe – na doświadczeniu scenicznym. Jest bowiem z zawodu również aktorem i przez 5 lat pracował w teatrze, ucząc się rzeczy, które przydają się kursantom w pracy z głosem.
Podczas zajęć uczy skutecznego mówienia, pracy z kamerą, umiejętności odpowiadania na pytania, walki z tremą, skutecznych wystąpień publicznych itd. 
Jakub Porada prowadzi zajęcia zarówno z dorosłymi jak i z młodzieżą, co jest istotne przy planowaniu spotkań na Uczelniach Wyższych, ale i liceach, czy gimnazjach.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE