Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Ewa Wilmanowicz

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Wystąpienia publiczne/kreowanie wizerunku
  • Kobiety dla Kobiet
  • Work Life Balance
  • Religia Marki/Personal Branding

Mówca, wykładowca akademicki na studiach podyplomowych, MBA i DBA.

Autorka książek biznesowych „Osobista reputacja – jak budować markę w dobrym stylu” oraz „Wpływowy menedżer – strategie budowania przywództwa i reputacji”.

Od 2015 roku członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców, zwyciężczyni konkursu na najlepszą mowę biznesową (2015) Festiwalu Inspiracji oraz na najlepszą sesję biznesową (2020).

W latach 2017 – 2019 mówca i trener wystąpień w Brain Tracy International

Występowała podczas największych konferencji motywacyjnych wśród takich mówców jak Brian Tracy czy Kevin Hogan.

Od ponad 10 lat występuje na konferencjach biznesowych, branżowych i eventach motywacyjno – inspiracyjnych.

Liderka w fundacji Joanny Przetakiewicz – Era Nowych Kobiet

PRZYKŁADOWA TEMATYKA WYKŁADÓW

WYKŁAD BIZNESOWY – Osobista reputacja w organizacji. Osobista reputacja to fundament sukcesu w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu. W tym motywacyjnym wystąpieniu zgłębimy tajemnice budowania i utrzymania pozytywnej reputacji, zarówno na poziomie jednostki, jak i całej organizacji. Video zapowiedź:

WYKŁAD MOTYWACYJNY – Sztuka budowania wpływu. W dzisiejszym, dynamicznym świecie, sukces zawodowy i osobisty wymaga zdolności do wywierania pozytywnego wpływu na siebie i innych. To kluczowa umiejętność, która może zaprowadzić nas na szczyty sukcesu i spełnienia. W tym motywacyjnym wystąpieniu odkryjemy tajemnice budowania wpływu na trzech poziomach: wpływu na siebie, wpływu na innych oraz budowania relacji z wpływowymi ludźmi. Video zapowiedź:

WYKŁAD INSPIRACYJNY – Taktyki sił zbrojnych w życiu i biznesie. Taktyki Sił Zbrojnych to nie tylko strategie militarne, ale również zbiór kluczowych zasad i działań, które przekładają się na skuteczność w każdej dziedzinie życia, w tym również w biznesie. W tym inspirującym wystąpieniu zgłębimy tajemnice skuteczności wojska w sytuacjach kryzysowych oraz mówimy jak zastosować te taktyki w życiu osobistym i zawodowym.

MOWA MOTYWACYJNA – Wewnętrzna siła. Czasami w życiu napotykamy trudności, które wydają się nie do pokonania. Wtedy potrzebujemy wewnętrznej siły, aby przetrwać i odnaleźć drogę do sukcesu. W tym motywacyjnym przemówieniu odkryjemy, jak odnaleźć wewnętrzną siłę, budować pewność siebie i dostrzegać szanse nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Video zapowiedź:

WYKŁAD EDUKACYJNY – Marka osobista eksperta. W dzisiejszym konkurencyjnym świecie, marka osobista eksperta to klucz do osiągnięcia sukcesu zawodowego i wyjątkowego autorytetu. W tym edukacyjnym przemówieniu odkryjemy, dlaczego warto zainwestować w swoją markę osobistą, jak budować reputację w oczach klientów i zespołu oraz jakie są narzędzia i etapy skutecznego budowania marki w danej branży.

Video zapowiedź:

MOWA MOTYWACYJNA – Nie odkładaj życia na później. Czy zdarza Ci się odkładać cele, marzenia i życiowe zmiany na później? Czy prokrastynacja utrudnia osiągnięcie sukcesu? W tym motywacyjnym wystąpieniu odkryjemy, jak znaleźć motywację do zmiany, zwalczyć prokrastynację, projektować pozytywne doświadczenia i docenić codzienność, a także jak rozwijać samodyscyplinę, która pozwoli Ci osiągnąć swoje cele i czerpać radość z życia już teraz!

Video zapowiedź:

VIDEO Z PRZYKŁADOWYMI FRAGMENTAMI PRZEMÓWIEŃ:

Nie odkładaj życia na później:

Reputacja lidera:

Wiarygodność w biznesie:

Potrzeba matką wpływu:Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE