Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Apoloniusz Tajner

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • W jaki sposób stworzyć drużynę marzeń i osiągnąć sukces?
  • Talent sportowy a sukces w biznesie
  • Porażka sportowca, a porażka sponsora

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wybitny trener.
Dwukrotny mistrz Polski juniorów w skokach narciarskich, obecnie prezes PZN, ale przede wszystkim wybitny trener i współtwórca zwycięstw polskiego medalisty i mistrza świata, Adama Małysza. Jako trener kadry narodowej wprowadził w życie nową filozofię pracy, która zrewolucjonizowała działania w narodowych sztabach szkoleniowych i zapoczątkowała złotą erę w skokach narciarskich. Trener roku 2001.

Apoloniusz Tajner pochodzi z rodziny od pokoleń związanej z narciarstwem, w młodości był aktywnym zawodnikiem. Po ukończeniu krakowskiej AWF zajął się szkoleniem, a w 1990 roku objął kadrę narodową polskich skoczków. Jako pierwszy trener w historii skoków narciarskich wprowadził fizjologa do sztabu szkoleniowego, co w znaczący sposób wpłynęło na metody treningu i zaowocowało licznymi sukcesami. Podczas jego kadencji Justyna Kowalczyk zdobyła 3 medale olimpijskie oraz 2 tytuły Mistrza Świata, a Adam Małysz 2 srebrne medale olimpijskie w Vancouver oraz tytuł Mistrza Świata w 2007 w Sapporo. W 2006 roku został wybrany prezesem PZN, a następnie w maju 2010 powierzono mu tę funkcję na kolejne 4 lata, którą sprawuję do dnia dzisiejszego.
W plebiscycie Przeglądu Sportowego i TVP przyznano mu tytuł Trenera Roku 2001. Odznaczony Krzyżem Oficerskim OOP, Statuetką Orła przyznaną przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Medalem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Tytułem Hanysa roku 2002, Złotą Odznaką Zasłużonego Działacza Kultury Fizycznej. W 2014 roku przyzano mu tytuł Trenera 25 – lecia Wolnej Polski. W kwietniu 2017 roku został wybrany na Wiceprezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego na kadencję 2017 – 2021.
W swoich prelekcjach Apoloniusz Tajner przedstawia wnikliwe spojrzenie na zagadnienia związane z tworzeniem efektywnego, zgodnego zespołu oraz osiąganiem sukcesu i rozwojem talentu.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE