Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Aleksander Sienkiewicz

Język wystąpień:

Polski

Certyfikowany Trener Structogram, Trener Nowej Psychologii Sprzedaży – kierunku rozwoju teorii i praktyki sprzedaży oraz pracy z klientem, którego standardy współtworzył i przekazywał jako jeden z pierwszych w Polsce. Autor książki – poradnika"Halo?Sprzedaż!" oraz innowacyjnego szkolenia audio: "XII – Teraz Twoja kolej."

Polski prelegent podczas pierwszego i największego w Polsce Międzynarodowego Kongresu Osiągnieć NAC 2013, który na sali zgromadził 4000 osób z całej Polski i Europy. Wystąpił na scenie obok takich sław, jak Les Brown, Robert i Kim Kiyosaki, Blair Singer, Andy Harrington i inni.
Od początku kariery związany ze sprzedażą, konsultingiem i zarządzaniem. Jeszcze na studiach doradzał w zespole konsultingowym w Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. W sprzedaży przeszedł ścieżkę kariery od accountʼa do wice prezydenta spółki. Uczestniczył w budowie kilku biznesów i grup kapitałowych. Od dziesięciu lat działając na własny rachunek z powodzeniem łączy potencjał komunikacji reklamowej z praktycznym i kompetencyjnym wsparciem doradczym i szkoleniowym klientów niemal ze wszystkich branż.

Jest autorem wielu branżowych artykułów na temat skutecznej sprzedaży. W jego szkoleniach i wykładach poświęconych nowej psychologii sprzedaży wzięło udział kilka tysięcy osób, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Ma na swoim koncie wystąpienia m.in. w Portugalii (dla niemal 400 osób z całego świata) oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii. Jest absolwentem wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Zarządzania i Informatyki. Już w szkole średniej otrzymywał stypendia ministra za niebywałe wyniki w nauce. Na studiach laureat rankingu ‚Najlepszy z Najlepszychʼ. Międzynarodowy Praktyk i Master Programowania Neurolingwistycznego oraz Time Line TherapyTM. Absolwent licznych kursów i szkoleń z zakresu perswazji, motywacji osiągnięć, skutecznej sprzedaży, wystąpień publicznych. Uczył się m.in. u takich sław, jak: Brian Tracy, Robert Cialdini, Les Brown, Anthony Robbins, Kevin Hogan, Michael Carroll i wielu innych.

Przez ostatnie lata realizował projekty szkoleniowe m.in. dla takich firm, jak: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, Credit Agricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys, Manuli Ekobal, Neorol, SKOK Wesoła i wielu innych. Jego zaangażowanie i najwyższą jakość kompetencji potwierdzają liczne opinie i oficjalne rekomendacje otrzymane od klientów firmowych. Współorganizował i współrozwijał jeden z największych w Polsce eventów motywacyjnych, który w 2011 roku zgromadził na sali ponad 2300 osób. 
Od początku kariery kieruje się w pracy ze sprzedawcami mottem: „Sprzedawaj tak, jak sam chciałbyś kupować.” Szczególny powód jego działalności to: Helping people enjoy selling.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE