Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

dr Adam Łazarski (DBA)

Język wystąpień:

Polski

Przedstawić jego osobę można przez połączenie pewnych dwóch znanych sentencji w jedną:

                                                      „ … życie jest drogą, a planowanie jest wszystkim … ”            

Adam pracując na rynku międzynarodowym od dwudziestu lat, zajmuje się promowaniem i doskonaleniem metod planowania. Jego portfolio obejmuje ponad sto przedsiębiorstw – zarówno globalne korporacje, jak i małe lokalne firmy. Spektrum prac rozciąga się od projektów ICT/ERP po tematy czysto reorganizacyjne i nowe technologie.

Ukończył najlepsze programy biznesowe w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Jest podobno pierwszym Polakiem z tytułem DBA (Doctorate of Business Administration). Doskonały, jak o nim mówią “aktywator planowania”. Od lat przynależy do PMI® Southern Germany Chapter.

Metodyki PM są można powiedzieć zbiorami różnych narzędzi, którym w pewnym stopniu brakuje odniesień do specyfiki biznesu, czyli potocznie mówiąc – praktyki. Ujawnieniem wspomnianej słabości może być pytanie – w jakich sytuacjach dane narzędzie PM stosować, a w jakich nie. Takie dosyć standardowe pytanie typu go/no-go – w powszechnie znanych metodykach pozostanie najczęściej bez odpowiedzi.

Przez siedem lat w U.K. Adam rozwinął i globalnie akredytował (R.E.P.), holistyczną metodę kontekstowego podejścia do tematów Project Management. Jest to filozofia, która dosłownie spaja na poziomie narzędziowym różne powszechnie znane metodyki i jest dalszym rozwinięciem myśli tzw. critical-schools (np. Peter W.G. Morris – UCL). Praktyka pracy dowodzi, iż podejście kontekstowe od razu przetwarza specyfikę danego projektu, biznesu na set zmiennych uruchamiających, moderujących, lub wręcz blokujących dane narzędzia Project Management. Metodyka można powiedzieć tworzy się od razu „szyta na miarę”. Adam niezmienne „zaraża” tym podejściem kolejne firmy, a reakcja jest zawsze podobna:

przecież to było oczywiste, nie myśleć przez brandy metodyk, a raczej przez uruchamiane specyfiką pracy zbiory narzędzi Project Management

Warto dodać, że też przy okazji mieć lepiej domykane terminy, budżety – no, ale to już przecież takie „milionowe drobnostki” …

W czasie wolnym – żeglarz, nurek scuba i swobodny, członek niemieckiego DMFV i designer UAV.







Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE