Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Prestige Business Training od ponad 15 lat proponuje kadrze menedżerskiej średniego i wyższego szczebla zarządzania: coaching, mentoring,  szkolenia i warsztaty w ponad 20 obszarach.
W gronie naszych specjalistów jest ponad 300 trenerów i wybitnych ekspertów. Większość z nich posiada biznesowe doświadczenie a na ich podstawie tworzą własne, autorskie programy szkoleniowe.
Celem szkoleń jest przede wszystkim  zwiększenie efektywności menedżerów oraz wypracowanie systemowych narzędzi ułatwiających pracę ich zespołów.
Rozpoznanie i analiza potrzeb przed szkoleniem umożliwia zidentyfikowanie luk kompetencyjnych w określonych zakresach oraz wskazanie kierunków rozwoju wiedzy i umiejętności Uczestników szkoleń. Koncentrujemy się na diagnozowaniu rozbieżności między stanem obecnym a pożądanym. Potrzeby rozumiane są tu jako cele, dotyczące możliwych do modyfikowania wyników działań edukacyjnych, w których osiągnięciu ma pomóc szkolenie.

Wiedzę dostarczamy wyłącznie poprzez praktykę!
Szkolenia/ warsztaty przeprowadzamy w kameralnych grupach, a ich zakres wypełniają: study-cases czyli analiza sytuacji opartych na realnych doświadczeniach Uczestników, sesje kreatywne często z gościnnym udziałem mówcy inspirującego z danej dziedziny, przykłady praktycznych zastosowań wiedzy, prezentacje interaktywne, dyskusje na forum oraz gry szkoleniowe.
Zawsze pracujemy w oparciu o oceny efektywności szkoleń. Naszym priorytetem jest najwyższy standard świadczonych usług!
Tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy ponad 400 szkoleń, uzyskując średnią wszystkich ocen 4,6! (w skali 5,0).
W ciągu ostatnich 15 lat przeszkoliliśmy ponad 50.000 osób!
Cały nasz zespół pracuje na Państwa sukces!

PRESTIGE BUSINESS GROUP

POGROMCY KORONAMITÓW – PROFILAKTYKA. MOTYWACJA. NAJLEPSZE PRAKTYKI. TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY

Przedstawiamy propozycję interaktywnych wykładów, realizowanych w formule online adresowanych dla pracowników firm.

Proponowani eksperci, których znamy już z wielu programów w telewizji TVN, Polsat i innych stacji,  przekażą Państwu w atrakcyjnej formie prelekcji oprócz sporej dawki motywacji dla pracowników, niezbędne wskazówki jak przetrwać ten trudny okres, jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia pandemicznego, jakich zachowań unikać.

Wykłady są prowadzone przystępnym i bardzo zrozumiałym językiem, a prowadzący na zakończenie odpowie na wszystkie pytania Uczestników.

FORMA:

Wykład ma formę 45 minutowej prelekcji online (plus 30 min. sesja pytań i odpowiedzi). Rekomendujemy Państwu dwóch sprawdzonych, jednych z najlepszych w Polsce ekspertów – specjalizujących w tematyce „covidowej”. Oczywiście tematykę możemy sprofilować zgodnie z Państwa założeniami.

TERMINY:

Z uwagi na to, że obaj Panowie prowadzą cały czas aktywną działalność lekarską, terminy sesji online prosimy planować z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Prof. Krzysztof Simon

„Jeśli się nie zmobilizujemy, ludzie będą umierać na stojąco póki będą mogli stać, bo nie będzie gdzie ich hospitalizować”
(wypowiedź dla Interii, 9.10.2020 r.)

Polski lekarz, profesor nauk medycznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, specjalności naukowe: choroby wewnętrzne, choroby zakaźne, hepatologia zakaźna, zakażenia HIV, koronawirus. Obecnie to jeden z najczęściej cytowanych w mediach specjalistów zajmujących się zagrożeniami pandemicznymi. Jako czynny lekarz – ordynator chorób zakażnych – w swoich wystąpieniach opiera się zawsze na twardych faktach wskazując na praktyczne rozwiązania chroniące życie ludzi. Często zapraszany przez firmy w celu wymiany praktycznych wskazówek: odpowiada na pytania jak przetrwać drugą i trzecią falę pandemii, jakie stosować standardy zachowań w pracy i domu, przy czym nieustannie tropi  i ujawnia publicznie „fake newsy” oraz absurdy towarzyszące emocjom związanym z rozprzestrzenianiem się chorób zakaźnych a zwłaszcza SARS-CoV.

DOŚWIADCZENIE LEKARSKIE

Podczas studiów odbył medyczne praktyki studenckie w:

  • Wittington Hospital, Londyn -1974
  • Akademii Medycznej Szeged,Węgry – 1975
  • Hospital General de Asturias, Oviedo, Hiszpania –1976

W 1980 roku uzyskał I stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. W 1984 roku II stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych, natomiast w 1985 roku (AM Wrocław) otrzymał tytuł doktora nauk medycznych.W 1993 roku uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie chorób zakaźnych. W 1993 zdobył tytuł dr hab. n. med.  a w 2004 roku tytuł profesora nauk medycznych.

Obecnie prof. Krzysztof Simon wszedł w skład Komitetu Immunologii i Etiologii Zakażeń Człowieka PAN. Został wiceprzewodniczącym Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, jest także sekretarzem Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych. Nadal jest czynnym lekarzem i ordynatorem 1. Oddziału Chorób Zakaźnych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz konsultantem wojewódzkim w dziedzinie chorób zakaźnych.

PRELEKCJE

Jego wykłady mają charakter praktyczny, pozbawiony komplikacji naukowego języka. Pan Profesor w sposób prosty ale niezwykle ciekawy przekazuje najważniejsze fakty dotyczące rozwoju pandemii i niezbędne wskazówki dotyczące skutecznej ochrony przed koronawirusem. Co ważne jego wykłady są oparte na naukowych badaniach i długoletniej praktyce lekarskiej – dlatego stanowią bardzo dobrą bazę wiedzy dla wszystkich, którzy chcą uniknąć zakażenia koronawirusem. Pan Prof. Krzysztof Simon nie boi się trudnych prawd i jest wysoko ceniony za szczerość wypowiedzi jak i wyjątkową wysoką wartość merytoryczną wskazówek, które zawsze przekazuje w trosce o zdrowie ludzi i dobro publiczne.

 

dr Paweł Grzesiowski

„Jesteśmy w stanie zagrożenia bezpieczeństwa państwa i powinniśmy stosować metody adekwatne do tego stanu”
(wypowiedź dla ONET, 12.10.2020)

Doświadczony lekarz –  jeden z najwybitniejszych w Polsce ekspertów w dziedzinie immunologii, profilaktyki i terapii zakażeń. Obecnie jeden z wiodących ekspertów zajmujących się problematyką rozwoju i zapobiegania pandemii koronawirusa z 20-letnim stażem pracy w szpitalu,  praktyce ambulatoryjnej oraz instytucjach naukowo-badawczych. Praktykę zawodowo z sukcesem łączy z karierą naukową, jest wykładowcą akademickim, propagatorem wiedzy medycznej, autorem lub współautorem ponad 220 naukowych publikacji krajowych i zagranicznych, w tym m. in. z zakresu odporności, szczepień ochronnych, terapii i kontroli zakażeń oraz zakażeń szpitalnych.

Swoją bogatą praktyczną wiedzą na temat zapobiegania zakażeniom ktoronawirusem dzieli się również w licznych programach radiowych i telewizyjnych, często jest zapraszany przez media jako ekspert medyczny do spraw pandemii. W TTV dr Paweł Grzesiowski jest jednym z prowadzących program „Bez recepty”.

DOŚWIADCZENIE

Specjalista w zakresie: pediatrii, immunolog oraz specjalista od szczepień. Kierownik Zakładu Profilaktyki Zakażeń w Warszawie. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1996 r.

Założyciel i prezes Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń. Od 2007 r. sekretarz Pediatrycznego Zespołu Ekspertów ds. Programu Szczepień Ochronnych, a także przewodniczący Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa. Pełni również funkcję eksperta zewnętrznego w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych i Europejskiej Agencji Leków (EMA).

Członek Rady Naukowej czasopism: Nowa Klinika, Klinika Pediatryczna, Medycyna praktyczna suplement „Szczepienia”, Standardy Medyczne-Pediatria. Przynależy do szeregu organizacji pozarządowych, w tym: Członek Europejskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej, Członek Europejskiego Towarzystwa Mikrobiologii i Chorób Zakaźnych, Członek Europejskiego Towarzystwa Chorób  Zakaźnych Dzieci, Członek  The Society for Healthcare Epidemiology of America – SHEA, Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Członek Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Członek Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, (od 2006).

PRELEKCJE

dr Paweł Grzesiowski jest czesto zapraszny jako prelegent i popularyzator wiedzy medycznej, wysoko ceniony zwłaszcza za poważne i merytoryczne podejście do kwestii bezpieczeństwa. Jego wykłady skupiają się na praktycznych sposobach zapobiegania rozpowszchniania się pandemii, wskazówkach ktore można wdrożyć od zaraz zarówno jesli chodzi o pracę w firmę jak życie  prywatne. Komunikatywność, swada, energia i wiedza medyczna na najwyższym poziomie – to główne cechy jego wypowiedzi.

Doktor Grzesiowski mówi językiem zrozumiałym dla każdego słuchacza skupiając się na standardach bezpieczeństwa, które są niezbędne zwłaszcza teraz dla zachowania zdrowia i życia osób żyjących w strefie najwyższego zagrożenia pandemicznego.

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE