ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Warsztaty kulinarne

 

Proponowane przez nas warsztaty kulinarne przebiegają w dwóch sferach: zawodowej i prywatnej, wnosząc w każdej z nich ciekawe obserwacje i możliwości sprawdzenia swoich umiejętności nie tylko kulinarnych.
W sferze zawodowej to doskonała okazja do obserwowania aktywności Uczestników w obszarach: współdziałania i twórczej rywalizacji, wspólnego planowania i realizowania celów, komunikowania, delegowania i kontroli zadań.
W sferze prywatnej, to bardzo przyjemny czas na: naukę gotowania i zdobywanie nowych umiejętności kulinarnych, poznawanie nowych smaków, ciekawych rozmów nt. kuchni świata.

Proponujemy, aby warsztaty kulinarne odbyły się w konwencji nawiązującej do popularnego na całym świecie program telewizyjnego „TOP CHEF” gdzie prowadzacymi mogą być uznani mistrzowie polskiej kuchni:
Warsztaty kulinarne mogą dla Państwa poprowadzić: Magda Gessler, Mateusz Gessler, Robert Makłowicz, Pascal Brodnicki, Karol Okrasa, Paulina Konrad, Monika Kucia czy Jakub Kuroń.

I tak np. w wykonaniu Pan Jakuba Kuronia proponujemy autorskie scenariusze imprez: gra o tron czyli uczta lodu i ognia, kuchnia czeska wg Bohumila Hrabala, compendium Felculorum czyli kuchnia staropolska, blind cooking czyli gotowanie przez zaskoczenie itd.DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE