Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Motywacja, kreatywność, współpraca i integracja – autorski warsztat wg Tomasza Karolaka

Motywacja, kreatywność, współpraca i integracja – autorski warsztat wg Tomasza Karolaka

Zapraszamy do udziału w jedynym w swoim rodzaju warsztacie – prowadzonym autorską metodą przez Tomasza Karolaka. Proponujemy skuteczną i sprawdzoną formę, która zrealizowaliśmy już dla wielu Organizacji.

Scenariusz zajęć:

W trakcie warsztatu Uczestnicy będą mieli przydzielone indywidualne i grupowe zadania (autorskie, specjalnie opracowane ćwiczenia, teksty i scenki), których celem oprócz dobrej zabawy będzie rozwinięcie takich umiejętności jak komunikacja, współpraca w zespole i kreatywność.

Odkrywanie słabych i mocnych stron Uczestników podczas warsztatu będzie sprzyjało pogłębieniu możliwości działania zespołów w wielu wymiarach. Integracja grupy jest podczas tego warsztatu wartością dodaną!

Miejsce warsztatu:

Warsztat może odbywać się w prawdziwym teatrze lub sali hotelowej poza siedzibą firmy. Nasz zespół zajmie się przygotowaniem całego wydarzenia: od wyszukania odpowiedniej lokalizacji, transportu, noclegów, cateringu, wsparcia technicznego oraz przygotowania programu, dodatkowych atrakcji lub/i aktywności towarzyszących.DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE