Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Bezludna Wyspa

Głównym punktem programu jest mazurska wyspa.. Zarówno dotarcie na wyspę jak i powrót z niej nie będą łatwe. Uczestnicy muszą zbudować tratwy z dostępnych na brzegu materiałów. Współpraca w zespole będzie tu kluczowym elementem. Na wyspie na uczestników czekają niespodzianki. Jedną z nich będzie chwilowo niemożliwy powrót na ląd. Konieczny będzie nocleg, samodzielnie zbudowanie szałasów i skorzystanie z wojskowych racji żywnościowych…

Całość przedsięwzięcia ma charakter lekkiej szkoły przetrwania, a wszystkie aktywności dopasowane będą do możliwości grupy.

Istotnym elementem przy wykonywaniu zadań, będzie odpowiedni podział ról, wybór naturalnego lidera, kreatywność, wzorowa komunikacja i współpraca w zespole.

Program poprowadzony przez profesjonalnych instruktorów ma na celu wykształcenie umiejętności partnerskiego kontaktu, integrację opartą na wzajemnym zaufaniu, współpracę w osiąganiu celów, świadomość swojej roli w grupie, nabycie praktycznych umiejętności pozwalających dotrzeć do własnych, często nieuświadomionych wewnętrznych zasobów i sposobów ich wykorzystania.
Aktywność „Bezludna wyspa” może zostać połączona ze szkoleniem dnia następnego. Wówczas w roli obserwatora na wyspie wcieli się trener, który będzie przyglądał się wybranym umiejętnościom członków zespołów. Następnego dnia trener przekaże uczestnikom wnioski ze swoich obserwacji oraz da wskazówki jak poprawić swoje umiejętności w wybranych obszarach.
Wiszące na drzewach hamaki, niebo nad głową, woda, iskrzące się ognisko, stworzy wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój.DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE