Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

AR-cheologia – Gra terenowa digital

Poczuj się jak Indiana Jones i ruszaj z nami w teren z aplikacją mobilną, aby zdobyć ukryte skarby. Gra Augmented Reality (Rozszerzona Rzeczywistość) jest oparta na aplikacji mobilnej.

Na początku gry uczestnicy dowiadują się, że na podstawie starożytnych dokumentów, tablic i map lokalni naukowcy dokonali przełomowego odkrycia. Odcyfrowanie znalezionych źródeł wskazało, że w miejscu realizacji egzystowało starożytne plemię. Dzięki specjalnie przygotowanym skanerom (aplikacji w smartfonie) uczestnicy wcielają się w rolę poszukiwaczy zaginionych skarbów.

Uczestnicy docierają do wirtualnych punktów i w tych miejscach wykonują zadania, wymagające logicznego myślenia, spostrzegawczości i współpracy między uczestnikami.
Celem poszukiwaczy jest zdobycie kompletu informacji o zwyczajach plemienia, a na ich podstawie rozwiązania zagadki  logicznej dotyczącej Tajemnego Czasu Rytuałów. Odpowiedź prowadzi do otwarcia skrzyni, w której ukryto cenny artefakt plemienny.
Nazwa plemienia oraz elementy jego zwyczajów zostają wybrane w porozumieniu z Zamawiającym. Mogą nawiązywać do nazwy firmy, wartości, wybranych produktów lub wewnętrznych procedur. Dzięki temu gra pozwala na utrwalenie wśród Uczestników wybranych pojęć czy wiedzy, niezależnie od tego, iż jest prowadzona w swobodnej, humorystycznej konwencji.
Gra w wersji podstawowej opiera się na urządzeniach uczestników z GPS – dzięki przygotowanej instrukcji uczestnicy mogą pobrać przygotowaną przez nas aplikację. W wersji rozszerzonej grupy korzystają z dostarczonych przez nas tabletów z wgranym oprogramowaniem (opcja dodatkowa).

Korzyści udziału w projekcie:

  • zbudowanie opowieści o treściach ważnych dla Zamawiającego,
  • twórcze wyzwanie wymagające planowania i sprawnego wykonania,
  • integracja uczestników,
  • nowe spojrzenie na wyzwania.

 

Forma: w plenerze i sali
Czas: około 2,5-3 hDZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE