Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Zbigniew Gajewski

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Kapitalizm na rozdrożu. Dylematy krytyków i wyzwania dla zwolenników
  • Przyszłość pracy. Zagrożenia i szanse rozwoju sztucznej inteligencji. Co już teraz potrafią roboty?
  • Skutki rewolucji cyfrowej w wybranych branżach
  • Blokady komunikacyjne w firmie. Jak zmienić podejście opresyjne na korzystny dialog?

Niezależny konsultant oraz promotor innowacji biznesowych i społecznych. Ekspert w zakresie organizacji eventów, komunikacji społecznej, wizerunku i CSR. Pomysłodawca i skuteczny realizator wielu nowatorskich przedsięwzięć biznesowych. Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Były pracownik naukowy, dziennikarz, redaktor i menedżer wielu tytułów prasowych. Wieloletni sekretarz redakcji i z-ca redaktora naczelnego miesięcznika „Businessman Magazine”, z którego w latach 90. polscy menedżerowie uczyli się zarządzania, marketingu, psychologii biznesu, ale też dobrego stylu i profesjonalnego wizerunku. Autor wielu publikacji dotyczących wszystkich tych dziedzin, w tym redaktor dodatku „Styl biznesmena”. 
Jako członek zarządu Polskiego Domu Wydawniczego restrukturyzował  wydawnictwo i nadzorował repozycjonowanie  czasopism „Pani”, „Uroda”, „Kobieta i Życie”, „101 Porad”, „Smaki i Aromaty”. Był także dyrektorem wydawniczym w Wydawnictwie Bauer. Współpracował z WSiP, gdzie zarządzał pionem czasopism i stworzył 3 nowe tytuły popularno-naukowe, ponadto był wydawcą „Świata Nauki”.     
Od 2003 r. prowadzi własną działalność gospodarczą i świadczy usługi konsultingowe z zakresie zarządzania ryzykiem przedsiębiorstw w obszarze wizerunku i ich relacji z otoczeniem społecznym.  

W latach 2006-2016 pracował dla Konfederacji Lewiatan, gdzie jako dyrektor ds. PR odpowiadał za wizerunek organizacji i komunikację z firmami członkowskimi, a następnie przez 7 lat pełnił funkcję zastępcy dyrektora generalnego. Odpowiadał za rozwój Konfederacji, organizował nagradzane kampanie społeczne, wspierał Forum Młodych Lewiatana, kierował projektami promującymi CSR z udziałem takich partnerów jak NSZZ Solidarność czy Deloitte. W latach 2010-2016 był członkiem rządowego Zespołu ds. Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw, a w latach 2007-2016 członkiem Rady Dyrektorów Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W r. 2011 zainicjował Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie, międzynarodową konferencję poświęconą trendom cywilizacyjnym i politycznym mającym wpływ na biznes w Polsce i na świecie. Jako dyrektor EFNI kierował przygotowaniami do sześciu pierwszych edycji Forum, pozyskiwał wielomilionowe środki sponsorskie i znaczących partnerów, przyczyniając się do ugruntowania pozycji EFNI jako jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń konferencyjnych w Europie. Od 2007 r. pracuje jako juror Złotych Spinaczy, najważniejszego konkursu branży PR. Sam jest laureatem nagród branżowych (z zespołem): Złoty Spinacz, Złota EFFIE, Proton. Współpracuje z  Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, gdzie jest wiceprzewodniczącym Rady Programowej oraz od 7 lat jurorem w konkursie na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku. Od października 2017 r. pełni funkcję dyrektora generalnego Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy, biznesowej organizacji samoregulacyjnej.

Rozszerzone, wybrane tematy/ obszary wystąpień:

  • Kapitalizm na rozdrożu. Dylematy krytyków i wyzwania dla zwolenników Czy kapitalizm jest nadal racjonalny? Kapitalizm polski na tle innych modeli. Skutki kryzysu w globalnej gospodarce i wyzwania dla Polski. Obecne alternatywy wobec kapitalizmu liberalnego. Dlaczego warto naprawić, to co mamy? Najbardziej popularne koncepcje naprawy. Na czym polega dziś odpowiedzialność każdego z nas?
  • Przyszłość pracy. Zagrożenia i szanse rozwoju sztucznej inteligencji. Co już teraz potrafią roboty? Czy robotyzacja to na pewno śpiew przyszłości? Gdzie można dostrzec wpływ robotyzacji na rynek pracy?
  • Czego uczyć przyszłych menadżerów, aby ich miejsca nie zajęły roboty? Skutki rewolucji cyfrowej w wybranych branżach (IT, finanse, kultura). Procesy zarządcze, które już dziś komputery wykonują lepiej od ludzi. Słabości obecnego modelu edukacji menedżerskiej.
  • Blokady komunikacyjne w firmie. Jak zmienić podejście opresyjne na korzystny dialog?







Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE