Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Wojciech Scheffs

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Gdzie są moje rezultaty? Masz to, na co się odważysz!
  • Twoje wyniki to Twoja decyzja i odpowiedzialność
  • Ile powinienem zrobić aby mieć?
  • Mistrzowskie nastawienie

Mówca inspiracyjny, trener biznesu, przedsiębiorca. Menedżer i praktyk sprzedaży, aktywny lider grupy sprzedażowej w Polsce i za granicą. Pasjonat rozwoju osobistego.

Inspiruje innych do wytrwałego osiągania wyników i mierzenia wysoko w działaniu. Propaguje myśl przedsiębiorczą. Ludzie, którzy za nim podążają, cenią go za prosty i szczery przekaz.  Dzieli się wiedzą podczas konferencji, spotkań, wykładów. Przemawiał łącznie dla ponad 10 tys. osób na ok. 150 eventach. Spędził kilkaset godzin szkoląc innych.

Przemawiał m.in. u Wojciecha Herry podczas seminarium sprzedażowego „Ludzie kupują od ludzi”. Szkolił kadrę handlową oraz managerską firmy Hitachi. Przemawiał podczas Festiwalu Inspiracji. Zwycięzca konkursu na Biznesowe Przemówienie Roku 2015. Występował na scenie u boku Roberta Kroola, Jacka Walkiewicza, Grzegorza Turniaka, Ewy Foley.

Ponad 5-letnie doświadczenie sprzedażowe, dało początek unikatowym, opartym na praktyce, narzędziom sprzedażowym, które wypracował. Metody skutecznej sprzedaży to jego domeną. 
Przedsiębiorca-praktyk, który nieustannie się rozwija. Każdego roku spędza ponad 500 godzin na salach szkoleniowych jako uczestnik.

Zapalony sportowiec, aktywny zawodnik Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Złoty medalista swojej kategorii w Mistrzostwach Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu w 2015 roku.  
Prywatnie pasjonat gotowania, dyplomowany kucharz. Aktualnie stypendysta kierunku „Coaching i doradztwo” w Collegium Da Vinci. Nieustanny poszukiwacz inspiracji w dziedzinie sprzedaży, kilka miesięcy temu zakończył pracę w firmie Lokal Media, gdzie zdobył doświadczenie w telefonowaniu do klientów. Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE