Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Virginie Little

Język wystąpień:

AngielskiFrancuskiPolski

Absolwentka studiów ekonomicznych i prawnych na Uniwersytecie w Bordeaux (Francja) oraz studiów podyplomowych w zakresie gospodarki odpadami w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie.

Akredytowana konsultantka do obliczenia śladu węglowego Bilan Carbone© przez Institut de Formation Carbone oraz Association Bilan Carbone. Certyfikowana animatorka warsztatów edukacyjnych Mozaika Klimatyczna (La Fresque du Climat) opracowanych na podstawie raportów Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu przy ONZ (IPCC). Ekspertka programu „Climate Leadership” prowadzonego przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

W ramach założonej przez siebie firmy doradczej doradza firmom, jak ograniczyć negatywny wpływ działalności na środowisko i zmniejszyć ślad węglowy, oraz samorządom, jak przygotować i wdrożyć praktyki zrównoważonych miast i społeczności.

Współtworzyła, razem z Fundacją alter eko, pierwsze w Polsce Targi Zero Waste (organizowane od 2017 roku). Jest autorką licznych programów szkoleniowych dla firm i samorządów, a także organizatorką wydarzeń edukacyjnych skierowanych do różnych grup odbiorców (od 5 do 105 lat). Od 2016 roku w prowadzonych przez nią warsztatach i szkoleniach wzięło udział blisko 3300 osób. Praktykuje na co dzień styl życia niskoemisyjny oraz zero waste. Pracuje w języku angielskim, polskim i francuskim.

WYBRANE TEMATY:

Plastik wokół nas. Bądź eko i miej wpływ na życie własne i innych.

Zero waste czyli gotowanie, kosmetyki, detergenty i życie niskoemisyjne zgodne z zasadami eko równowagi. Gospodarka bezodpadowa i możliwości jej wdrożenia w życiu codziennym w pracy i w życiu prywatnym.

Jak zmienić świadomość środowiskową by zapoczątkować zieloną przedsiębiorczość? Koncepcja ‘zero-waste’ jako brakujący element podejścia ekologicznego w przemyśle – praktyczne wskazówki do wdrożenia w każdej firmie.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE