Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Ralph Talmont

Język wystąpień:

AngielskiPolski

Kurator i lider zespołu TEDxWarsaw, pierwszej i największej w Polsce corocznej konferencji TEDx. 
Konsultant ds. komunikacji, dyrektor kreatywny, producent wydarzeń artystycznych i konferencji, fotograf i autor z bogatym doświadczeniem w zakresie obsługi klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Ralph jest także mówcą, prezenterem i coachem specjalizującym się w rozwoju kreatywności, komunikacji i nowych mediów. 
Od ponad trzydziestu lat kariery na polu komunikacji wizualnej, Ralph z sukcesami tworzył komercyjne produkty multimedialne, kampanie komunikacji marketingowej dla globalnych sieci hotelarskich, jak również projektował graficzną oprawę wydawnictw muzycznych, reżyserował programy dokumentalne i współtworzył wydarzenia artystyczno-networkingowe. Wydał też ponad 30 książek od największych na świecie jachtów poprzez podróże szlakami produkcji wina, po maoryską mitologię plemienną. Jego fotografie zdobiły strony czołowych magazynów (Time, National Geographic Traveller, GEO Saison), a wzbogacone komentarzem i oprawą graficzną jego autorstwa opowiadały historie medialno-marketingowe takich znanych korporacji jak Siemens, Nike czy Commercial Union. 
Zaangażowanie Ralpha w firmy oparte na budowaniu innowacyjnych rozwiązań zaczęło się w roku 1999, kiedy to stworzył pierwszy na świecie portal dla specjalistów branży księgarskiej (edytorów, producentów i specjalistów ds. zarządzania prawem własności). Od tego czasu działa w firmach technologicznych jako współzałożyciel lub mentor. Jest współzałożycielem kolektywu konsultingowego pracującego w zakresie strategii i innowacji, oraz regularnie prowadzi sesje coachingowe dla firm i organizacji stale doskonalących kreatywność i komunikację.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE