Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Piotrek Szumowski

Język wystąpień:

Polski

Działa na scenie komediowej od siedemnastego roku życia. Występuje zarówno w roli komika, jak i w roli konferansjera (min. Tedx Warsaw i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy). 
Występował w Comedy Central, TVP oraz udzielał wywiadów radiowych na całym świecie. Dosłownie na całym świecie, ponieważ w sierpniu 2015 roku rozpoczął swój projekt “Komik Dookoła Świata”, w ramach którego robił stand-up w ponad 30 krajach. Występował zarówno w zamku w Ljubljanie dla 400 osób, w restauracji w Indiach dla 5komików, czy na ulicy w Albanii przed bezdomnymi. Ponad to brał udział w największych festiwalach komediowych na świecie, gdzie prezentował własny godzinny show (Panc festiwal, Perth Fringe Festival, Adelaide Fringe festival, Melbourne Comedy festival, Sydney Comedy festival). 
Jest jednym z założycieli grupy English Stand-up Poland a dzięki międzynarodowemu wychowaniu Piotrek biegle włada angielskim i polskim, porozumiewa się także po francusku i hiszpańsku (3 miesiące w Ameryce Południowej robił stand-up po hiszpańsku). 
Poza występami na scenie Piotrek ukończył studia socjologiczne, przez trzy lata pracował w turystyce, a także organizował występy komediowe na całym świecie.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE