Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Piotr Maślak

Język wystąpień:

Polski

Trener autoprezentacji, wystąpień publicznych i medialnych, konsultant ds. komunikacji, wykładowca Uniwersytetu SWPS, dziennikarz radiowy i telewizyjny z 24 letnim doświadczeniem w mediach elektronicznych, (Polskie Radio, POLSAT, TVP 1, TVP 2, TVP INFO),Radio TOK FM (autor i gospodarz pasma „Pierwsze Śniadanie w TOK-u”), uczestnik szkolenia IPP w Telewizji CNN (Atlanta), uczestnik szkoleń FOX Slider, FOX5 (Nowy Jork, Warszawa). „Mam w życiu to niebywałe szczęście, że nie przepracowałem ani jednego dnia.  To co robię jest bowiem moją pasją i hobby. Lubię też grać na gitarze, biegać długie dystanse,  jeżdzić na nartach, latać na paralotni, jeździć motocyklem, ale najbardziej kocham spędzać czas ze swoją rodziną”. 

Prezentacja przy tablicy, w szkole, egzamin na studiach, rozmowa o pracę, prezentowanie projektów przed szefem, potem zespołem, występ na prestiżowej konferencji branżowej, konferencji prasowej, w radiu albo telewizji… Każdego dnia, przez niemal całe życie sprzedajemy swoją wiedzę, pomysły albo kwalifikacje. Im ważniejszy występ, tym większy stres, im większy stres, tym gorszy występ. 
Autoprezentację i umiejętne komunikowanie zalicza się do tzw. miękkich kompetencji, choć to od nich zależą najważniejsze, często życiowe decyzje. Ich nauka stała się moją życiową pasją. Chętnie pomogę Ci występować kompetentnie, z pasją i bez zbędnego stresu, pozostawiając wrażenie takie, na jakim Tobie najbardziej zależy. Chcę byś czuł się bezpiecznie i pewnie podczas prezentacji projektów, występów przed grupą, zespołem, na konferencji branżowej albo w mediach (nie ma osób niemedialnych, są tylko nieświadome swoich możliwości)

Nauczę Cię technik wykorzystywania ciała, głosu i osobowości do wzmacniania przekazu. Nauczę Cię komunikować się atrakcyjnie, wiarygodnie  i z charyzmą…
Sprawię byś podczas występów roztaczał aurę profesjonalizmu, wiedzy i kompetencji (high power person). Pomogę Ci zrozumieć media i dziennikarzy, nauczę jak uniknąć manipulacji i zniekształcania przekazu. Pomogę dołączyć do grona ekspertów stale występujących w mediach.
Pomogę zbudować strategię komunikacji dzięki której Twoja marka będzie synonimem profesjonalizmu, jakości i prestiżu.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE