Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Petros Psyllos

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Nadchodzi superinteligencja. Scenariusze, szanse i zagrożenia.
  • Wprowadzenie do sztucznej inteligencji - przedstawienie obecnego stanu AI oraz jej przyszłości
  • Człowiek cyborg - kolejny etap ewolucji
  • Rynek pracy w erze sztucznej inteligencji
  • Medycyna przyszłości
  • Sztuczna inteligencja w biznesie

Petros Psyllos jest elektronikiem, programistą i innowatorem. W ramach swojej działalności zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych technologii, w tym m.in. zastosowaniami sztucznej inteligencji, wirtualnymi asystentami, human–computer interaction i ochroną zdrowia.

Wynalazca, programista, elektronik, informatyk. Uznany przez amerykańskiego Forbesa za jednego z 30 najlepszych europejskich innowatorów oraz Massachusetts Institute of Technology Review za jednego z 10 najzdolniejszych młodych wynalazców w Polsce. Laureat New Europe 100 – listy największych innowatorów w Europie Środkowo – Wschodniej wg Res Publica, Funduszu Wyszehradzkiego, Google i Financial Times. Zdobywca ponad 17 nagród głównych o zasięgu krajowym i międzynarodowym (Pittsburgh, Seattle, Paryż, Bruksela) w dziedzinie wynalazczości.
Laureat krajowego i finalista centralnego etapu Imagine Cup w Redmond – reprezentował Polskę w największym konkursie technologicznym, organizowanym przez Microsoft.

Zdobywca głównych nagród od Chińskiego Stowarzyszenia Innowacji, francuskiego Ministerstwa Zdrowia i Spraw Społecznych oraz belgijskiego Ministra Budżetu i Funkcji Publicznej.
Złoty medalista m.in. 115. Targów Wynalazczości Concours Lépine we Francji oraz INPEX w USA. Laureat Podlaskiej Marki Roku 2016 w kat. Odkrycie. Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/2017. Pozanaukowo interesuje się m.in. filmem i teatrem, co wykorzystuje podczas prowadzenia programów telewizyjnych o wynalazkach.

Turboprzyśpieszenie. Jak nowoczesne technologie radykalnie zmienią nasze życie?

Jak przyśpieszające wykładniczo technologie (takie jak sztuczna inteligencja, głębokie uczenie, Big data, Internet rzeczy, chatboty, roboty społeczne, komputery kwantowe, neuromorficzne komputery, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość, druk 3D i 4D, medycyna precyzyjna, biotechnologia, nanotechnologia, Internet ciał oraz inne) zmienią nasz świat i nasze życie? Jakie są ostatnie osiągnięcia w tych dziedzinach? W jakim kierunku będą zmierzały badania nad tymi technologiami i czego możemy się spodziewać już za kilka lat? Które z przepowiedni Lema już się sprawdziły, a które sprawdzą się już wkrótce? Czy możliwe jest czytanie w myślach, cyborgizacja człowieka albo drastyczne przedłużenie naszego życia? Czy w Polsce jest miejsce na rozwijanie wykładniczych technologii? Praktyczne przykłady badań oraz firm, które wdrażają te technologie.
Możliwe do poruszenia tematy w rozwinięciu prezentacji (wspólnym mianownikiem jest technologia i wywołane przez nią zmiany):

  • Przyszłość zakupów
  • Przyszłość reklamy
  • Przyszłość rozrywki (przemysłu czasu wolnego)
  • Przyszłość edukacji
  • Przyszłość opieki zdrowotnej
  • Przyszłość długowieczności
  • Przyszłość cyborgizacji człowieka (opowiem o swojej współpracy z pierwszym na świecie cyborgiem, Peterem Scott-Morganem)
  • Przyszłość ubezpieczeń, finansów i nieruchomości
  • Przyszłość żywności
  • Przyszłość transportu
  • Przyszłość automatyzacji i ludzkiej pracy







Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE