Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Paweł Urbański

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Jak to jest stracić wzrok, zdobyć nieprzeciętną edukację, zdobywać Koronę Ziemi i prowadzić własny biznes kiedy wydaje się, że to niemożliwe?

Stracił wzrok w ciągu 24 godzin, kiedy miał 13 lat. Pomimo przeszkód nigdy nie pozwolił sobie na bycie przeciętnym.

Otrzymał stypendium do jednej z najlepszych szkół średnich świata – Red Cross Nordic United World College. Spędził w Norwegii 2 lata ucząc się z ludźmi z 81 krajów. Właśnie tam narodziła się jego pasja do sportów ekstremalnych. Nauczył się wspinać, jeździć na nartach i jako miły dodatek wygrał najbardziej prestiżowe zawody narciarskie dla osób niewidomych na świecie. Doszedł do wniosku że z odpowiednią ilością wytrwałości i kreatywności jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko co postawimy sobie jako cel.
Jest pierwszą osobą niewidomą z Polski, która zdobyła szczyty Kilimandżaro i Góry Kościuszki, i która przeszła przez lodowiec na Spitsbergenie za Kołem Podbiegunowym. Wspinał się też na Mont Blanc, Elbrus i Aconcagua.
O jego wyprawach powstało kilka filmów dokumentalnych. W tym samym czasie założył własną firmę technologiczną. Zajmuje się technologiami od strony ich tworzenia oraz ich oddziaływaniem na procesy w biznesie i zjawiska społeczne. Aktualnie jest doktorantem w Instytucie Podstaw Informatyki PAN, gdzie zajmuje się optymalizacją procesów biznesowych oraz planowaniem przeprowadzania zmian.
Paweł Urbański jest też aktywnym coachem w obszarze styku biznesu, sportu oraz zarządzania energią jako filarów funkcjonowania aktywnego człowieka w obecnym tempie zmian na świecie. Kombinacja jego doświadczeń sportowych i zawodowych stanowi bazę do autorskich prelekcji i warsztatów.
Najnowszymi wyzwaniami dla Pawła Urbańskiego są gra w golfa oraz internet rzeczy i jego zastosowania.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE