Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Natasza Caban

Język wystąpień:

Polski

Kapitan jachtowy, podróżniczka i wolontariuszka. Jedna z najmłodszych kobiet na świecie, która samotnie opłynęła świat na jachcie żaglowym, jednocześnie spełniając życzenia ciężko chorych dzieci. Uczestniczka Rajdu Motorowego Kobiet w poprzek Sahary – AICHA 2012. (Finalistka Rajdu Albanii 2011).
Opowiada jak ze swojej pasji stworzyć międzynarodowy łańcuch ludzi dobrej woli…

Ustczanka, której życiowe motto brzmi:"… Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować aby spełnić swoje marzenia…" (cytat z Paulo Coelho).
Z zawodu – takielarz, specjalistka od olinowania żaglowców, z zamiłowania – żeglarka, z pasji – wolontariuszka akcji charytatywnych dla niepełnosprawnych dzieci.

Jedna z najmłodszych kobiet na świecie, która samotnie opłynęła świat na jachcie żaglowym, przepływając (SAMA!) 48 tys. km., a w trakcie rejsu współpracowała z fundacją Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i w przerwach wyprawy zabierała na pokład jachtu niepełnosprawne dzieci by w ten sposób pomóc ziścić ich marzenia;
Finalistka Rajdu Motorowego RALLY ALBANIA 2011;
Uczestniczka przygotowań do Rajdu Motorowego Kobiet AICHA RALLY 2012 (Sahara, Maroko, 2012).

Honorowa Ambasador miasta Ustka. Laureatka Głównej Nagrody JACHTSMAN ROKU 2009. Zdobywczyni II miejsca w rankingu REJS ROKU 2009. Posiadaczka tytułu WYCZYN ROKU – przyznawanego przez National Geographic. Laureatka nagrody specjalnej ziemi pomorskiej – GRYF POMORSKI 2013.

Absolwentka I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku, wychowanka Harcerskiego Ośrodka Morskiego i Jacht Klubu Ustka.  Kiedy skończyła 19 lat, pływanie na jachtach żaglowych stało się jej sposobem na życie. Dostarczała jachty z Australii na Hawaje, z Nowej Zelandii na Karaiby, z Karaibów do Europy i z Europy na Karaiby. Pomagała przy budowie jachtów w stoczni "Carl Vaughan III" w St. Maarten na Karaibach, a w zespole "Southern Spars" w Auckland w Nowej Zelandii, przygotowywała jachty na regaty America's Cup. W 2002 roku – na regatach Sydney-Hobart na jachcie DREAMLAND, wraz z międzynarodową załogą zajęła 5 miejsce. Jest też pierwszym polskim członkiem klasy Mini 6.5 (klasa jachtów morskich o długości 6,5 m). Obecnie jest zawodową żeglarką i pasjonatką motocykli oraz podróżniczką.

Samotny Rejs Dookoła Świata:
zakończony w grudniu 2009 r. Samotna wyprawa Nataszy trwała, z przerwami na pracę i akcje charytatywne, dwa lata i cztery miesiące. Trasa wiodła etapami z Hawajów na Zachód, dookoła Afryki i przez Kanał Panamski, odwiedzając Vanuatu, Port Moresby, Darwin, Wyspy Kokosowe, La Reunion , Durban, East London, Mossel Bay, Kapsztad, Wyspę Świętej Heleny, Wyspę Świętej Łucji, Panamę, Wyspy Galapagos oraz Markizy. Długość rejsu wyniosła ok. 26 tys. mil morskich, czyli ok. 48 tysięcy km.
Natasza oprócz niewątpliwych dokonań żeglarskich i społecznych posiada także zawodowe prawo jazdy, w tym na ciężarówki, i doskonale jeździ motorem, uczestnicząc w wielu rajdach motocyklowych. Natasza może zarówno brać udział w programie żeglarskim jak i w np. projekcie motoryzacyjnym.

Proponujemy:

  • Udział w spotkaniu zgodnie ze scenariuszem;
  • Autorskie wystąpienie motywujące: "Realizacja Marzeń Zależy Od Nas Samych" oparte na własnych doświadczeniach i uzupełniane unikatowymi slajdami z całego świata.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE