Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Monika Witkowska

Język wystąpień:

Polski

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, pilot wycieczek zagranicznych, przewodnik górski (gł. na Kilimandżaro i w Himalajach) a także dziennikarka i mówczyni inspirująca. Jej artykuły są publikowane w takich pismach jak: National Geographic-Traveler, Poznaj Świat, Witaj w Podróży, Voyage, Podróże, Obieżyświat, Jachting, w dodatkach turystycznych Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej i Pulsu Biznesu, a także w magazynach typu Sukces, Press, Twój Styl, Viva i inne. Autorka lub współautorka kilkunastu przewodników oraz książek podróżniczych, górskich i żeglarskich.
W roku 2011 jedna z nich, "Kurs Arktyka" została uznana najlepszą książką żeglarską roku (Nagroda im. L. Teligi), zaś w roku 2014 za książki: „Kurs Czukotka” (wyd. National Geographic) oraz „Everest. Góra Gór” (wydawnictwo Bezdroża) przyznano mi nagrodę Magellana.
Jej pasja to podróże i samodzielne wyprawy globtroterskie – odziwdziła ponad 180 krajów świata. Z podróżami łączy zamiłowanie do trekingów i wspinania w górach wysokich – ma za sobą liczne wejścia na szczyty Himalajów, Andów, Kaukazu i Alp, w tym zaliczenie Korony Ziemi (najwyższe szczyty wszystkich kontynentów) oraz zdobycie dwóch ośmiotysięczników (Mt Everest i Manaslu).
Jej hobby to żeglarstwo morsko-oceaniczne i polarne. Do najważniejszych jej rejsów należało półroczne żeglowanie przez Pacyfik i Atlantyk, pokonanie Przejścia Północno-Zachodniego (trasa od Grenlandii na Alaskę, ponad arktyczną Kanadą i Alaską), dwa rejsy wokół Przylądka Horn, pierwsze w świecie opłynięcie Czukotki (tylko w dwie osoby, małym, 10-metrowym jachtem) oraz dotarcie do polskiej bazy antarktycznej (jako pierwszy jacht w historii stacji).
W miarę możliwości czasowych zajmuje się też aktywnościami typu: narty, snowboard, nurkowanie (licencja AOWD), windsurfing, raftingi etc., mam też zaliczone kursy: paralotniowy, spadochronowy oraz motolotniowy.
Osiągnięcia Moniki Witkowskiej zostały docenione różnymi nagrodami, m.in. w prestiżowym konkursie Kolosy, nominacją do Travelerów National Geographic, główną nagrodą w kategorii Travel Extreme na Media Travel Festiwal, trzykrotnymi nagrodami w konkursie Rejs Roku i wieloma innymi. Swoistym wyróżnieniem jest uczestnictwo w Radzie Kolosów.

Jest cenioną mówczynią inspirująca, z jej usług skorzystały m.in. takie firmy jak: Union Investment, Douglas, Aegon, Raiffeisen Bank, DPD, OLX, Deutsche Bank i wiele innych.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE