ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z dr Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Michał Leopolt-Kuropatwiński

Język wystąpień:

AngielskiPolskiNiemiecki

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Męski dress code i międzynarodowa etykieta biznesu - Jak wzmocnić osobistą markę i zwiększyć skuteczność w biznesie?
  • Sprzedawaj najpierw siebie, później produkty - wyższa kultura biznesu. Jak zwiększać swoją siłę przekonywania poprzez osobisty styl i wizerunek?
  • Osobista marka managera w biznesie. Naturalna klasa osoby źródłem skuteczności w biznesie na najwyższym szczeblu
  • International business dress code and etiquette - How to reinforce your personal brand in your professional life?

Ekspert, coach i międzynarodowy mówca w obszarze miękkich elementów osobistego stylu w biznesie: międzynarodowy „dress-code” + etykieta biznesu.

Ma ponad 15-letnie doświadczenie w międzynarodowym biznesie jako manager i przedsiębiorca w ponad 10 krajach na 3 kontynentach. Do tej pory przeszkolił ponad 10.000 managerów najwyższego szczebla, konsultantów, doradców, bankowców i prawników. W ciągu ostatnich 5 lat przeprowadził ponad 100 spotkań w klubach biznesowych m.in. w Nowym Jorku, Tokio i Rio de Janeiro. Z jego usług korzystały m.in. takie firmy jak: EY, PwC, Boston Consulting Group, Aviva, Roche, Citibank, Raiffeisen Bank. Członek Celebrity Speakers Association,  założyciel TheGentlemansAcademy.com. Michał LEOPOLT-KUROPATWIŃSKI jest absolwentem MBA European School of Management  ESCP-EAP Berlin-Paris. Mieszka z rodziną w Luksemburgu.

Michał Leopolt-Kuropatwiński  jest zwolennikiem tezy, że dobry styl nie jest kwestią pieniędzy, lecz mieszanki osobistego nastawienia, znajomości zasad i naturalności.  Wie wszystko, albo prawie wszystko o „szyciu na miarę” i sposobie jedzenia trudnych potraw. I tu i tu – możemy paść ofiarą pułapek zastawianych przez życie. Dlatego warto znać zasady, żeby móc je łamać i pozostawać naturalną, autentyczną osobą. Charakterystyczne podejście do tych tematów ilustrują następujące wypowiedzi prelegenta:

„Twój styl to Twoja osobista historia, którą opowiadasz światu. Kim jesteś, co widziałeś, jaką masz energię, do czego zmierzasz. To zależy całkowicie od Ciebie jaki wizerunek stworzysz. Ważne jest, żeby Twój styl był bliski a najlepiej tożsamy z Twoją osobowością. Wtedy jest autentyczny, a autentyczność i naturalność to niesłychanej mocy siła, przy pomocy której możesz przenosić góry.”
„W dzisiejszych czasach mamy mniej ciekawych i mocnych osobowości i charakterów niż wcześniej. O wiele mniej osób wie, jakie z pozoru nieistotne szczegóły robią różnicę między dobrym a przeciętnym stylem osobistym w biznesie.”
„Nie mówię, że dobry styl nic nie kosztuję. Twierdzę, że brak dbałości o swój wizerunek w biznesie kosztuje znacznie więcej. Wiem, jak uczynić wizerunek bardziej wyrafinowanym wydając znacznie mniej niż dotychczas.”

Michał Leopolt-Kuropatwiński kieruje swoje wystąpienia do najwyższej kadry menedżerskiej, międzynarodowych kancelarii prawniczych i firm konsultingowych.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE