Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Marshall Goldsmith

Język wystąpień:

Angielski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Coaching dla liderów: 6 pytań w procesie
  • The Manager as Coach: Cultivating Future Leaders
  • MOJO: Increasing Meaning, Happiness, and Employee Engagement

Międzynarodowy autorytet w zwiększaniu efektywności przywódczej, coachingu liderów i zarządów  firm, wymiernych zmianach w zachowaniach: dla nich samych, ich ludzi i ich zespołów. 

Członek zarządu Fundacji Druckera. Były wykładowca i dziekan na Uniwersytecie w UCLA. Uczy i wykłada również  na Uniwersytecie w Michigan i Oxfordzie.

Magazyn „Forbes” sklasyfikował go jako jednego z 5 „top executive coach” a Magazyn „Human Resources” jako wiodącego na świecie konsultanta od zarządzania ludźmi. „Wall Street Journal” uznał go za jednego z 10najlepszych konsultantów w dziedzinie rozwoju kadr kierowniczych.

Jego klienci to takie firmy jak:   Johnson & Johnson, Unilever, Motorola, Pfizer, Glaxo SmithKline Beecham, Sun Microsystems, Oracle, Citigroup, National Geographic, KPMG, McKinsey, AT&T, General Electric, National Bank of Canada, IBM, , General Motors, Merck, Nestle, UBS, 3M.

Marshall jest głównym autorem koncepcji „Lidera Procesu Przyszłości”, procesu, który pomaga organizacjom w rozwoju liderów w sposób, który jest spójny z przyszłą wizją i wartościami danej organizacji. Procesy zwrotne dotyczące przywództwa jakie firma KGC pomaga opracowywać, rozwijać lub wdrażać są wykorzystywane przez ponad milion osób w ponad 70 różnych organizacjach na świecie.

Autor 34 książek, takich bestsellerów jak „Lider przyszłości” ( Top 10 Business Week )- przetłumaczona na 17 języków, w tym na język polski, sprzedaż  0,5 mln egzemplarzy), „Organizacja Przyszłości”, ,,Pozytywne nastawienie. Jak uzyskać, utrzymać lub odzyskać swoje MOJO ”,  ,, Sukces i co dalej ? „, „The Community of the Future”, „Leading Beyond the Walls”, „Coaching for  Leadership”, ,, Global Leadership”.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE