Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Mariusz Kędzierski

Język wystąpień:

AngielskiPolski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Odwaga, wytrwałość, pokonywanie słabości, spełnianie marzeń...
  • Pozytywne ukierunkowanie myśli, rozwijanie pasji, wiara w siebie...

Polski artysta i mówca motywacyjny, który urodził się bez rąk. W 2015 roku uruchomił projekt „Mariusz Rysuje”, którego celem było i jest inspirowanie ludzi poprzez sztukę. W 2015 roku w ciągu 17 dni przejechał z ekipą filmową ponad 12000 km rysując na ulicach Berlina, Amsterdamu, Londynu, Paryża, Barcelony, Marsylii, Wenecji, Rzymu i Aten spotykając podczas rysowania tysiące ludzi i rozmawiając z nimi. O mojej podróży rozpisywały się największe światowe media, dzięki czemu jego historię poznało ponad 120 milionów ludzi na całym świecie. Z tych największych pisali: El Mundo, The Huffington Post, National Geographic, Corriere della Sera, CCTV, czy El Pais. Mówiły o nim także media w takich krajach, jak Islandia, Nowa Zelandia, Rosja, Australia, Salwador, Boliwia, Brazylia, Tajwan czy Japonia.
Mariusza prace kupowane są na całym świecie, brał także udział w licznych wystawach oraz przeglądach sztuki w Polsce i na świecie (Austria, Wielka Brytania, Niemcy, Turcja, Stany Zjednoczone). Jest zdobywcą II Nagrody BEST GLOBAL ARTIST z 2013 roku z Wiednia.
W grudniu 2015 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, za autorski projekt podróży po Europie, otrzymał Nagrodę Publiczności „Człowiek Bez Barier 2015”.
Jako mówca motywacyjny występuje od 2011 roku i jest jednym z najmłodszych mówców w kraju. W tym czasie wystąpił przed kilkudziesięcioma tysiącami ludzi, a w lipcu 2016 roku został pierwszym w historii Polakiem, który wystąpił podczas dużej konferencji w Azji (National Taiwan University, Tajpej, Tajwan). W grudniu 2017 roku znalazłem się na Liście Mocy, czyli w gronie 100 Najbardziej Wpływowych Polek i Polaków z Niepełnosprawnością.
W listopadzie 2018 wygrał „Oskara sztuk wizualnych”, czyli nagrodę Best Global Artist 2018 podczas The Global Art Awards w Dubaju, a także Best Global Artist w kategorii „Realizm”.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE