ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z dr Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Maria Rotkiel

Język wystąpień:

Polski

Psycholog, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna European Association for Cognitive and Behavioural Therapies oraz certyfikowana Terapeutka Poznawczo-Behawioralna nr 129 Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, trener, dydaktyk, doradca zawodowy i osobisty, publicystka oraz autorka poradników psychologicznych. Specjalizuje się, między innymi, w treningach i terapii wspierającej osoby o zaniżonej samoocenie oraz w doradztwie zawodowym i szkoleniach psychologicznych dotyczących efektywności zawodowej. Jako terapeuta wspiera klientów w procesie zmiany i dążenia do samoakceptacji, pewności siebie oraz równowagi i harmonii psychofizycznej.
Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju zawodowego, mediacji i negocjacji, psychologii biznesu, zarządzania zespołem i interwencji kryzysowej. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu treningów rozwoju osobistego i zawodowego oraz wykładów i szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji osobowościowych, w tym medialnych.
Do tej pory z jej szkoleń skorzystały takie marki, jak: Mercedes-Benz Polska, BRE Bank, McDonald’s Polska, McKinsey&Company, IBM, PKN Orlen S.A.
Dodatkowo występuje jako ekspert w licznych programach tv oraz audycjach radiowych, prowadzi własne programy telewizyjne, jest autorką wielu artykułów i poradników psychologicznych.
Maria jest propagatorką filozofii pozytywnego myślenia: Pokochaj siebie a świat pokocha Ciebie. Prywatnie szczęśliwa mama Adasia, z powodzeniem godząca rozwój zawodowy z samorealizacją osobistą.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE