Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Marek Kowalczyk

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Jak zrealizować projekt na czas - gdy to niemożliwe?
  • Zła wielozadaniowość - wróg projektów nr jeden

Przedsiębiorca, konsultant, wydawca, wykładowca akademicki, ekspert w zakresie zarządzania projektami na czas ekspert w zarządzaniu projektami na czas metodą łańcucha krytycznego. Pomógł zrealizować w terminie największy projekt IPO w Europie w 2009 roku, warty $2 mld. Kurator TEDxWSB. Kierownik merytoryczny Modułowego Programu Zarządzania Projektami w Ernst & Young Academy of Business oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wykładowca kilku programów MBA oraz zarządzania projektami m.in. na Politechnice Warszawskiej. 

Studiował w Tokyo International College i State University of New York at Buffalo, absolwent KUL (metodologia nauki i logika). Był tłumaczem literatury biznesowej i naukowej. Jako wewnętrzny konsultant w PTK Centertel, zajmował się opracowaniem i wdrożeniem systemu zarządzania HR opartego o koncepcję procesową (I. miejsce w konkursie "Lider Zarządzania 2000”). Jako manager w Cap Gemini Ernst & Young zajmował się wdrażaniem wewnętrznego systemu zarządzania projektami. Certyfikowany członek Theory of Constraints International Certification Organization. 
Wbrew sceptykom i cynikom stosuje w praktyce i propaguje skuteczne, sprawdzone, zdroworozsądkowe metody zarządzania wg teorii ograniczeń (theory of constraints) Goldratta, w tym metodę łańcucha krytycznego (critical chain), co udało mu się w firmach, takich jak m.in.: Polska Grupa Energetyczna PGE (projekt przygotowania PGE SA do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych (projekt w który zaangażowane było ok. 2000 osób zakończono w niemożliwym czasie 7 miesięcy), ITI Group, Żabka Polska, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris i inne. Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE