Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Krzysztof Hillar

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Techniki sprzedaży ze sceny

Mówca inspirujący specjalizujący się w technikach sprzedaży ze sceny.

Trener biznesu i rozwoju osobistego. Specjalista w dziedzinie wystąpień publicznych, motywacji i przywództwa.
UWAGA! Jego wystąpienia zapadają w pamięć, wpływają na zmianę poglądów i wywołują uczucie euforii.  Nienawidzi myślenia schematycznego i słowa NIE. W trakcie swoich wykładów rozprawia się z ogólnie przyjętymi stereotypami. Otwiera umysły i uświadamia słuchaczom co należy zmienić, aby prowadzić skuteczny biznes oraz pełne harmonii życie osobiste.   Jego hasło to: „ Każdego dnia dawaj z siebie tyle, ile możesz! Usuń ze swojego słownika wymówki, opanuj wewnętrzny głos i rób to, co kochasz. Pamiętaj, świat ustąpi Ci miejsca i zacznie pomaga ć, jeśli będziesz wiedział dokąd zmierzasz.” 

Sam o sobie mówi, że jego największą pasją jest pomoc ludziom w przełamywaniu barier umysłowych, zakorzenionych i utrwalanych przez lata. Podczas swoich warsztatów pomaga uczestnikom odkryć przeszkody, które uniemożliwiaj ą im osiąganie kolejnych sukcesów oraz wprowadzi ć nowe przekonania wspieraj ące ich cele.   
Uczył się od największych współczesnych mówców i trenerów motywacyjnych tj. Brian Tracy, Anthony Robbins, T.Harv Eker i Andy Harrington. Dzisiaj to on dzieli się wiedzą, którą otrzymał od najlepszych.  

Wybrani Uczestnicy o Krzysztofie:
„Chyba nikt poza mną nie wie, jak bardzo Krzysztof Hillar potrafi pomóc w dokonaniu wielkich zmian w przemawianiu publicznym. Ko widział mnie 22 czerwca w Gdyni – ten wie.” Dariusz Puzyrkiewicz, copy writer, szkoleniowiec, Prezes Zarządu firmy Dynanet.pl 
Krzysztof potrafi z każdego zrobić mówcę, który daje wartość. Najlepszy sprzedawca ze sceny. Trener mówców, mój mentor”.  Daniel Konieczny, CEO Seminar for success, partner Boba Proctora.
Mogę go śmiało każdemu zarekomendować. A wszystko zaczyna się do pierwszego Symulatora Wystąpień Publicznych „Otrzymałam  niesamowitą wiedzę, ENERGIĘ, MOC I WIARĘ W SIEBIE!” – Bogna Kozłowska.
Krzysztof, dajesz KONKRET, w świecie nadmuchanych konferencji, pustych wystąpień i bezsensownych pokazówek, Ty dajesz prawdziwą wartość i to na każdym etapie. Kamila Czarnomska, manager sprzedaży.
Ta wiedza przyda mi się prawie wszędzie, nawet na spotkaniach towarzyskich :). Chce się rozwijać, a dzięki Symulatorowi odbudowałem moja pewność siebie. Jarosław Foppke, dyrektor ds. marketingu.
Nie wiedziałam jak pokierować spotkanie , aby wybrnąć z kłopotliwych pytań i zaczepek. Receptę dostałam! Jestem bardzo zadowolona, było warto! Violetta Batka, specjalista.
Wiedza, którą przekazujesz jest bardzo wartościowa, otwiera oczy na wiele aspektów np. że scena rządzi się swoimi prawami, można ją oswoić, jest kilka strategii, które ułatwiają przekaz. Ważne jest również to, że podkreślasz jak istotne jest wdrażanie zdobytych doświadczeń (szaforozwojowi mówimy NIE). Anna Janus, lider zespołu.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE