Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

ks. Kazimierz Sowa

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • HR według Jezusa
  • Etyka biznesu czy etyka w biznesie? Czy istnieje świecka moralność?
  • Kościół, polityka, biznes - między dialogiem i (prze)milczeniem
  • Religia na wolnym rynku - czy Pan Bóg przestał nam być do życia potrzebny?
  • Polska Rosja - tylko czy aż sąsiedzi?

Rocznik 1965, duchowny, publicysta i podróżnik. Wykształcenie z zakresu teologii i dziennikarstwa zdobywał w Krakowie (PAT) oraz Warszawie (UW) uzupełniając uniwersyteckie stopnie studiami podyplomowymi z zakresu zarządzania na legendarnej (wówczas, na przełomie tysiącleci) Wyższej Szkole Biznesu National Louis University w Nowym Sączu.
Współtwórca Radia Plus w Krakowie i organizator a potem także prezes ogólnopolskiej sieci pod ta sama nazwą. Doświadczenie w zakresie mediów zdobywał jeszcze w późnych latach 80. debiutując w prasie drugiego obiegu, co potem uzupełnił aktywnością na łamach ogólnopolskich dzienników i tygodników opinii. W 2007 r. na zlecenie grupy ITI założył i kierował tematycznym kanałem religijnym religia.tv stawiając na formułę programu opartego na szeroko pojętej ofercie tematyki ekumenicznej, pozbawionej zaangażowania politycznego w zamian za to prezentującego szerokie spectrum postaw i religijnego doświadczenia Polski, Europy i świata. Szeroko pojęta tematyka religijna, społeczna i kulturowa w połączeniu z zainteresowaniem sprawami międzynarodowymi wyróżniały także kolejne przedsięwzięcie – cotygodniowy program publicystyczny "Piąta strona świata" nadawany na antenie TVN24 BiS w okresie 2015-2017.
Na antenie kanałów Grupy TVN regularnie komentował bieżące wydarzenia społeczne i polityczne, co ostatecznie (latem 2017, po zmianie na funkcji Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego) nie spotkało się z aprobatą i uznaniem władz kościelnych.
Autor kilku książek (m.in. "Słownik języka boskiego" – zapis rozmów z popularnymi ludźmi polskich mediów i kultury,  "Moje syberyjskie podróże" o fascynacji życiem i historią tej części świata oraz "Szaleńcy Pana Boga"  zawierające reportaże poświęcone pracy polskim misjonarzom oraz współautor kilkunastu filmów o tematyce religijnej, historycznej i społecznej. Na swoim koncie ma także wykłady z zakresu motywacji, team buildingu i treningu personalnego. Aktualnie przygotowuje cykl programów "podróże do Miejsc Świętych" oraz książkę "Rosja na skróty" opowiadającą o współczesnej Rosji i jej mieszkańcach.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE