Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Katarzyna Miller

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Być kobietą biznesu i nie zwariować. Jak utrzymać równowagę work-life balance oraz żyć zgodnie z zasadą „i” zamiast „albo-albo”?
  • Kobieta – szef: jak pracować z mężczyznami, poprawić komunikację, efektywność i zarządzanie swoimi celami?
  • Kobieto: nie bój się życia! Jak mieć odwagę wyrażania własnego zdania i być konsekwentnym w biznesie i życiu prywatnym?
  • Praca z trudnym szefem. Krótki poradnik dla kobiet – menedżerów

Psychoterapeutka, publicystka, filozofka, autorka wielu artykułów w pismach kobiecych (na stałe w “Zwierciadle”). Od trzydziestu paru lat pracuje z ludźmi, w ostatnich latach głównie z kobietami. Prowadzi warsztaty dla kobiet i do nich kieruje swoje książki Była wykładowczynią na podyplomowych studiach Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka i współautorka książek „Być kobietą i nie zwariować, „Bajki rozebrane”, “Chcę być kochana, tak jak chcę”, ”Nie bój się życia”, „ Porozmawiajmy o seksie”. Realizowała własne programy w TV i w Polskim Radio. Gość wielu programów telewizyjnych i radiowych. Współpracowała m.in. Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Bankiem Handlowym w Warszawie S.A. (Citi Handlowy) PKO S.A. Unilever Polska Sp. z o.o.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE