Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Jerzy Engel

Język wystąpień:

AngielskiPolski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Team spirit, żelazna wola walki, przekraczanie granic, podporządkowanie indywidualnych ambicji celowi nadrzędnemu
  • Budowanie i zarządzanie zespołem
  • Lider i jego rola w zespole

Polski piłkarz, trener i działacz piłkarski. Najlepszy trener Polski 2000. Najlepszy trener w Polsce 2000/2001. Obecnie certyfikowany szkoleniowiec przekazujący swoją wiedzę na międzynarodowych konferencjach sportowych organizowanych przez FIFA.
W 1986 roku (jako trener) zdobył wicemistrzostwo Polski z Legią Warszawa, a czternaście lat później – jako dyrektor sportowy stołecznej Polonii – mistrzostwo, Puchar Ligi i Superpuchar kraju. Zanim jednak podpisał kontrakt z Polonią przez dziewięć lat pracował w klubach na Cyprze. Od 2000 do 2002 roku był selekcjonerem reprezentacji Polski, z którą po raz pierwszy od szesnastu lat wywalczył awans do finałów mistrzostw świata. Po mundialu był m.in. szkoleniowcem Wisły Kraków i cypryjskiego APOEL-u Nikozja. Obecnie Członek Zarządu PZPN, Przewodniczący Wydziału szkolenia PZPN. Jest zapalonym wędkarzem i wielkim miłośnikiem koni.
Od 2007 r. był członkiem komisji szkoleniowej UEFA, Development and Technical Assistance Committee oraz członkiem UEFA Technical Team. Z ramienia UEFA nadzorował powstanie i pracę Szkoły Trenerów na Cyprze oraz był obserwatorem i analitykiem meczów w finałach mistrzostw Europy 2008 i 2012 seniorów, 2009 i 2011 drużyn U-21 oraz w 2015 roku drużyn U-17.
Od 2006 r. jest wykładowcą na uczelniach w Polsce oraz w szkołach trenerów, korporacjach, bankach, przedsiębiorstwach .Wykładał w Szwecji, Austrii, na Cyprze i Białorusi na temat tworzenia zespołów, kultury sukcesu w klubie i biznesie, roli lidera w zespole, komunikacji w firmie, motywacji, pracy pod presją oraz wizerunku top menedżera w sporcie i biznesie. Pełni rolę eksperta podczas meczów reprezentacji narodowych oraz Lidze Mistrzów w TVP. Napisał cztery książki: „Futbol na tak”, „Prosta gra”, „Nikt nie rodzi się mistrzem”, „Pierwsze polskie euro”.
Wykłady Jerzego Engela, pełne pasji i energii pokazują np. w jaki sposób umiejętne rozdzielenie zadań na boisku oraz współdziałanie zawodników przenosi sie wprost na skuteczne zarządzanie zespołem w firmie, gdzie każdy musi znać swoją role, znać cele i strategię firmy. Przykłady wyjęte wprost z profesjonalnego zawodowego sportu potrafi przełożyć na język biznesu oraz pokazać jak ważne jest umiejętne zarządzanie zespołem, zdolności komunikacyjne liderów oraz skuteczne motywowanie. Wyjątkową wartością autorskich prelekcji Jerzego Engela są specjalnie przygotowane przez niego dla celów wykładu ekskluzywne wypowiedzi legendarnych coachów sportowych m.in. Arsene Wengera czy Alexa Fergusona – którzy odkrywają w jaki sposób inspirowali swoje zespoły do walki i do zwycięstwa, jakich technik perswazji używali by dotrzeć do głęboko ukrytych pokładów ambicji I zaangażowania swojego zespołu. W trakcie prelekcji  Jerzy Engel porównuje także skuteczną drużynę grającą na boisku pod wodzą kapitana do zespołów menedżerskich w firmie, które kierowane przez kadre zarządzającą w sposób planowy i zorganizowany potrafią osiągnąć więcej dzięki synergii i współdziałaniu.
”Team spirit”, żelazna wola walki i chęć przekraczania kolejnych granic, podporządkowanie indywidualnych ambicji celowi nadrzędnemu to główne tezy wykładów Jerzego Engela, zgodnie z zasadą że “biznes to sport kontaktowy”.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE