ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z dr Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

dr inż. Jacek Biskupski

Język wystąpień:

Polski

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Politechniki Krakowskiej. Doktoryzował się z tematu opłacalności inwestycji w efektywność oraz OZE (dwa doktoraty). Od ostatnich 10 lat zajmuje się pracą naukowo-badawczą w zakresie efektywności pozyskiwania i składowania energii odnawialnych przy zastosowaniu systemów mikroprocesorowych.
Od 2003 r. prowadzi w własne laboratorium energii odnawialnych w formie samowystarczalnego energetycznie Budynku mieszkalnego Galia, gdzie dokonywane są testy efektywności współpracy urządzeń do pozyskiwania, składowania i zarządzania energiami odnawialnymi. Badania skupiają się na OZE w postaci energii elektrycznej i ciepła, a dotyczą szczególnie: generatorów wiatrowych, PV, pomp ciepła, paneli solarnych itp. oraz systemów gromadzenia energii. Ekspert ds. Energetyki Słonecznej – Biegły Sądowy w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła.

Ceniony mówca na konferencjach poświęconych energii odnawialnej. Autor od wielu lat publikujący na łamach miesięcznika „Rynek Instalacyjny”.

„Jestem naukowcem a Inteligentny dom mieszkalny frapuje mnie od wielu lat. Dość powiedzieć, że swój pierwszy komputer usiłowałem zaprzągnąć do sterowania domowymi urządzeniami eletronicznymi już w roku 1985. Okazało się, że Inteligentny Dom mieszkalny to wyzwanie na całe życie i misja która mnie całkowicie pochonęła. Sam zaprojetkowałem swój Inteligentny Dom i teraz po kilku latach mieszkania w nim jestem przekonany, że uzasadnienie dla takiej inwestycji musi być w polepszeniu ekonomiki i bezpieczeństwa. Dziś jest już takich domów w Polsce pięć i pracujemy nad następnymi.”Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE