Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Gromosław Czempiński

Język wystąpień:

Polski

Temat wykładu: 

Rola służb wywiadu w stosunkach dyplomatycznych pomiędzy państwami, ze szczególnym uwzględnieniem wywiadu polskiego. 
Skuteczne sposoby pozyskiwania informacji i przeprowadzania wywiadu gospodarczego. 
Zarządzanie zespołem i motywowanie ludzi z wykorzystaniem technik wywiadu oraz informacji tajnych i niejawnych.

Byly oficer wywiadu, pilot,wspoltworca jednostki GROM, Szef Urzędu Ochrony Państwa w latach 1993–1996, generał brygady w stanie spoczynku.

W 1970 ukończył studia w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Poznaniu. W 1972 rozpoczął służbę funkcjonariusza wywiadu i kontrwywiadu Rok później ukończył też Ośrodek Szkolenia Kadr Wywiadu PRL w Starych Kiejkutach. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych pracował od 1970 w Departamencie I i Departamencie II. W 1975 został oficjalnie zatrudniony przez MSZ, najpierw w Konsulacie Generalnym w Chicago (1975–1976), później Polskim Przedstawicielstwie przy ONZ w Genewie (1982–1987). W 1990 przeszedl pozytywnie weryfikacje i zostal zatrudniony w UOP, początkowo jako zastępca szefa Zarządu Wywiadu UOP, później jako szef Urzedu.

Dowodził zakończoną sukcesem brawurową operacją Samum – ewakuacją agentów CIA z Iraku w 1990 r.Odznaczony przez prezydenta George’a Busha wysokim odznaczeniem CIA. W podziekowaniu Amerykanie sfinansowali budowę Jednostki Wojskowej 2305, którą według jednej z teorii pierwszy dowódca Sławomir Petelicki nazwał GROM na cześć Gromosława Czempińskiego.

Po zakończeniu służby związał się z biznesem – zasiadał w zarządach i radach nadzorczych wielu przedsiębiorstw (Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, FORCAN S.A., BRE Bank S.A., WAPARK Sp. z o.o., MOBITEL Sp. z o.o., Szeptel S.A., The Quest Group Sp. z o.o., Eco Recycling Investment S.A.) i doradzał firmom konsultingowym (Deloitte). Pracował jako konsultant merytoryczny przy filmie „Operacja Samum“.

W 1960 ukonczyl szkolenie lotnicze i jest czynnym pilotem do dzis. Był m.in. prezesem Aeroklubu Warszawskiego (1998 -2012)  ,prezesem Aeroklubu Polskiego (2005-2009)i V-Prezydenten FAI (2005-20010 Miedzynarodowa Organizacja Lotnicza). We wrześniu 2013 został Członkiem Zarządu „Stowarzyszenia im. Generała Sławomira Petelickiego”, upamiętniającego gen. Sławomira Petelickiego.

Obecnie jest doradcą, konsultantem biznesowym, komentatorem, wykładowcą i cenionym mówcą inspirującym.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE