Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Edyta Szarska

Język wystąpień:

Polski

Międzynarodowy ekspert w dziedzinie finansów i controllingu. Trener prestiżowej organizacji IBCS Institute (IBCS, International Business Communication Standards), członek międzynarodowego zespołu ICV International Work Group, CIMA Adv. Dip. MA.
Po kilkunastu latach pracy w controllingu założyła swoją firmę i opracowała dziesiątki projektów koncepcyjnych dla zespołów controllingu. Uczestniczyła w procesach przygotowania dobrze znanych polskich firm firm do zmian właścicielskich. Obecnie realizuje międzynarodowe projekty controllingu grupy ICV (International Work Group) oraz projekty raportowania dla top managementu według standardów IBCS®.

Autorka publikacji w prasie fachowej, certyfikowany trener webcast i e-learning. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych SGH, liczne szkolenia i konferencje w różnych krajach (Niemcy, Chorwacja, Rosja, Wielka Brytania, Hiszpania, Austria).
Jej zawodowa wizja to praca nad ciągłym podwyższaniem poziomu świadomości controllingu poprzez dzielenie się praktycznymi rozwiązaniami dla top menedżerów. Uczestniczy w tworzeniu kultury szybkiej i jasnej informacji dla podejmowania decyzji.

Wie, że najwięcej można dostać dając i dzieląc się.

Cytaty Edyty Szarskiej:

„Różnorodność form raportów i analiz odchyleń sprawia, że ich czytanie jest czasochłonne i może być niejednoznaczne. Standardy IBCS® są praktyczne i prowadzą do absolutnej prostoty przekazu. Jednocześnie są najtrudniejszym tematem, z jakim spotkałam się w mojej długiej karierze zawodowej controllera. Ich wartość dla firm stosujących tą koncepcję daje mi mnóstwo satysfakcji i pasjonuje mnie każdego dnia.

IBCS® to kompetencje, które będą kluczowe dla controllerów, FP&A, advanced analysts w najbliższej przyszłości, ponieważ są gwarancją jakości informacji zarządczej, optymalizują czas komunikacji finansów z biznesem i podnoszą bezpieczeństwo transparentności raportów CFO.”

„Standardy IBCS® są jedynie kwestią czasu:
po pierwsze: bezdyskusyjnie skracają czas rozumienia informacji przez zarząd i biznes po drugie: to jedynie kwestia czasu, kiedy staną się powszechne na całym świecie.”

Proponowane wystąpienia-inspiracje dla top managementu, dla CFO i najwyższego szczebla controllingu:

Temat 1: Światowe standardy IBCS®, czyli jak uniknąć tarapatów w prezentowaniu informacji dla inwestorów.

Na przykładach różnych dobrze znanych globalnie organizacji Prowadząca przedstawi kilka dobrych rad jak prezentować polskie firmy na arenie międzynarodowej według standardów IBCS® (International Business Communication Standards).

Temat 2: Po pierwsze komunikat. Po drugie wzmocnienie wizualizacją.

Różnorodność form raportów i analiz sprawia, że ich czytanie jest czasochłonne i może być niejednoznaczne. Warto wiedzieć, jak unikać błędów w wizualnym odbiciu przekazu, który chcemy wypowiedzieć. Podczas wystąpienia bazując na realnych przykładach opowiem, jak według IBCS® wyrazić, co mówią liczby. Podpowiem, jak dobrać sposób prezentowania informacji zarządczej do słów, do składni.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE