Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Bogumiła Raulin

Język wystąpień:

AngielskiPolski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Siła Marzeń – Korona Ziemi – prelekcja motywacyjna
  • Everest – wyprawa na dach świata
  • Siła Marzeń – Siła Kobiet
  • Korona Ziemi w pojedynkę czy w zorganizowanej ekspedycji

Autorka projektu Siła Marzeń, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa (III klasa pilota szybowcowego). W 2018 r. została najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi (35 lat i 19 dni w dniu zdobycia szczytu Mt. Everest, 22 maja 2018) w wersji 9 szczytowej. Ukończyła Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektrycznym – Kierunek Elektrotechnika. Absolwentka studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej: Nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny transport zelektryfikowany.
W 2004 r. uczestniczyła w zwycięskiej wyprawie do Peru w programie telewizyjnym  „Zdobywcy 2004”. Jest zdobywczynią wulkanu Misti (5597 m n.p.m.).
W 2018 r. została laureatką nagrody Herbapol Esencja Natury w kategorii Natura i Sport, finalistką konkursu Cosmopolitan Mocne Strony Kobiety oraz finalistką przeglądu RedBull Polscy bohaterowie 2018 roku.  Jest autorką książki Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi. Ponadto jest zdobywczynią sześciotysięcznych szczytów w Himalajach Indii (Stock Kangri 6153 m n.p.m.) i Nepalu (Island Peak 6198 m n.p.m.), najwyższego wulkanu w Ameryce Środkowej – Tajamulco 4220 m n.p.m. a także szczytów Moldoveanu (2544 m n.p.m.) oraz Aragac 4090 m n.p.m.  Swoje wyprawy organizowała samodzielnie (wyjątek stanowiły wyprawy na Mt. Everest, Mt. Vinson, Piramida Carstensza). W 2019 zdobyła Nagrodę Magellana za „przełamywanie stereotypów oraz odwagę i wytrwałość w realizowaniu marzeń.
Od marca 2019 roku aktywna ambasadorka fundacji pokonującej nowotwory krwi.
7 maja 2019 założyła fundację działającą na rzecz rozwoju efektywnej komunikacji w organizacji, której celem jest przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji oraz promowanie pozytywnej formy komunikacji w miejscu pracy i szkole.
27 sierpnia 2019 wspinając się od strony włoskiej granią Lion zdobyła Matterhorn (4478 m n.p.m.) w czasie 3h i 10 min.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE