Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Andrzej Jankowski (Captain Andy)

Język wystąpień:

AngielskiPolski

Żeglarz, mówca motywacyjny, pisarz i podróżnik. Kapitan prestiżowego brytyjskiego Royal Yachting Association, absolwent Oxford University, a obecnie w Rejsie Dookoła Świata. Kapitan Andy żegluje od kilku lat dookoła Świata na pokładzie wspaniałego jachtu żaglowego Malena, legendarnej stoczni Hallberg Rassy 352. Andy to przede wszystkim pasjonat i marzyciel realizujący, za cenę wyrzeczeń i ogromnej pracy, najśmielsze ludzkie marzenia o szczęściu. Opowiada w lekki, często zabawny sposób autentyczne i pouczające zdarzenia ze swego życia. Porusza różne aspekty żeglarskiego życia, które w doskonały sposób możemy przełożyć na środowisko biznesowe: LEADERSHIP, TEAM BUILDING, czyli praca w zespole; CRISIS MANAGEMENT, czyli zarządzanie kryzysem; WELL BEING i good life, czyli jak korzystać i cieszyć się z życia, również zawodowego. Dla każdego z powyższych tematów Kapitan dobiera barwne historie i anegdoty obrazowane własnymi fotografiami i filmami ze swoich rejsów oraz obecnego rejsu Dookoła Świata.

Andrzej Jankowski to także były rzecznik podziemnego NZS; były dyplomata i absolwent Uniwersytetu Oxfordzkiego i Warszawskiego.

Opcjonalnie istnieje także możliwość wykupienia wspaniałej nagrody INCENTIVE dla uczestników spotkania, pracowników, Zarządu lub kluczowych klientów firmy w formie tygodniowego lub weekendowego pobytu w ramach rejsu Dookoła Świata, dla dwóch do czterech osób. Trasa wiedzie przez przepiękne mariny włoskiej Rywiery w Ligurii i obejmuje m.in. słynne Portofino.


OFERTA 1

REJS JACHTEM ŻAGLOWYM

Zapraszamy właścicieli firm, członków zarządów i pracowników oraz klientów indywidualnych do spędzenia kilku, kilkunastu dni  we wspólnym gronie. Ta podróż może być początekiem wielkiej przygody oraz zmiany w firmie lub twoim życiu Legendarny jacht żaglowy Hallberg Rassy 352 określany przez ekspertów  jako ‘Ultimate Ocean Cruiser’ to jeden z najlepszych na Świecie jachtów przeznaczony do żeglugi morskiej i oceanicznej bez żadnych ograniczeń pogodowych i akwenu żeglugi. Bezpieczeństwo zapewnia unikatowe wyposażenie i Kapitan Andy, a jacht żegluje  pod polską banderą.
Dane techniczne:

• Model jachtu – Hallberg Rassy 352
• Rok produkcji – 1986
• Długość całkowita – 10,54 m
• Szerokość całkowita – 3,38 m
• Zanurzenie – 1,67 m
• Wysokość kabiny – 1,90 m
• Silnik – Volvo 2003 T, 43 Hp


OFERTA 2.

RIWIERA WŁOSKA I FRANCUSKA

Do dyspozycji gości jest wygodna kabina 2-osobowa na dziobie oraz dwie koje (posłania) w mesie (salonie). Ponadto kingston (łazienka z WC, prysznicem z zimną i ciepłą  wodą), kambuz (kuchnia z lodówką, zamrażarką, zlewozmywakiem, kuchnią gazową oraz piekarnikiem i pełnym wyposażeniem). Prąd 12V  i 230V oraz ogrzewanie i radio. Najnowsze technologicznie rozwiązania w zakresie lokalizacj i komunikacji – system nawigacj i Garmin z ploterem i mapami, GPS, AIS, Radar xHD, ploter z mapami elektronicznymi Garmina oraz Navtex z prognozam i pogody, telefon satelitarny. Kamizelki ratunkowe firmy Spinlock oraz znakomita tratwa ratunkowa Ocean Safety 

Proponujemy nocleg na jachcie dla jednej do czterech osób.
Alternatywnie organizujemy dla dowolnej liczby osób, rotacyjny pobyt części gości na jachcie wraz z noclegiem w hotelu, który pomagamy zarezerwować. Ofertę dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.  

Jacht z Kapitanem żegluje u najpiękniejszych wybrzeży Rywiery włoskiej i francuskiej, odwiedzając m.in. Niceę, Monaco, San Remo, Genuę, Portofino i Cinque Terre. Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE