Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Alicja Resich-Modlińska

Język wystąpień:

AngielskiPolski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Przygotowanie do wystąpień publicznych
  • Przygotowanie do występów w telewizji i radiu
  • Indywidualne wystąpienia przed kamerą

Jest jedną z najwszechstronniejszych osobowości medialnych w Polsce.
Prowadziła pierwszy w Polsce talk show "Wieczór z Alicją" w TVP. Przez lata współpracowała z Radiową Trójką, współtworząc  z Wojciechem Mannem i Grzegorzem Wasowskim tak kultowe programy jak "Nie tylko dla orłów" czy "Wywiady spod estrady". Z wielkim sukcesem wprowadziła na rynek prasowy „Galę”, jako pierwszy wizerunkowy magazyn w Polsce, w którym przez lata była redaktor naczelną. Jako autorka tekstów satyrycznych pisała do legendarnych dziś "Szpilek" oraz do literackiego miesięcznika "Bluszcz". Jako felietonistka zamieszczała felietony w "Urodzie", "Zwierciadle", "Elle" i "Twoim Stylu". Stworzyła nową formułę dla porannego pasma Dwójki "Pytanie Na Sniadanie", w którym prowadziła swoje autorskie cykle "Rozmowy z Alicją" i "Czubaszek na Sniadanie” w duecie z Maria Czubaszek. Jest laureatką trzech Wiktorów w latach 1990, 1991 i 1992 i licznych prestiżowych plebiscytów. Autorka książki „Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra". Od lat specjalizuje sie w wywiadach ekskluzywnych z najwybitniejszymi osobowościami świata kultury, nauki, sportu w Polsce i na świecie w takich programach jak "Bliskie spotkania" (TVP1), "Na wylączność" (TVP2) "A'la show" (TVP2). Jej gośćmi byli m.in Max von Sydow, Umberto Eco, Claudia Cardinale, Martina Navratilova, Krzysztof Penderecki, Maja Komorowska, Andrzej Wajda, Olga Tokarczuk. Od dwóch lat kontynuuje  z wielkim powodzeniem swoje autorskie programy w Polsat News. "W bliskim planie" nadawany jest w premiowanym czasie, w każdą sobotę o 19.30.

A’LA CLUB dla businesu

A’la Club to prestiżowa propozycja dla biznesu w kontekście promocji produktu czy usługi firmy.

Spotkania obywają się w ekskluzywnych miejscach w kameralnym gronie, które tworzą np. zaproszeni klienci firmy. Spotkanie moderuje Alicja Resich-Modlińska. Formuła polega na zaproszeniu i rozmowie z gwiazdą  przy żywym udziale zaproszonych gości.
Gwiazdą A'la Club może być każdy, kogo życzy sobie firma organizująca spotkanie. Od gwiazd literatury: Olgi Tokarczuk, Szczepana Twardocha, Ewy Lipskiej, poprzez gwiazdy sportu, Łukasza Kubota, Agnieszki Radwańskiej, aż po wielkie gwiazdy  sztuki  oraz sceny teatralnej, muzycznej i filmowej: Jerzego Stuhra, Macieja Stuhra, Jana Englerta, Janusza Gajosa, Michała Żebrowskiego, Cezarego Żaka, Tomasza Kota, Tomasza Karolaka, Ryszarda Horowitza, Andrzeja Mleczko, Edwarda Sawki, Krystyny Jandy, Mai Komorowskiej, Beaty Tyszkiewicz, Magdaleny Zawadzkiej, Stanisławy Celińskiej, Mai Ostaszewska, Romy Gąsiorowskiej, Magdaleny Cieleckiej, Aleksandry Popławskiej, Kingi Preiss, Małgorzaty Kożuchowskiej, Izy Kuny, Beaty Kozidrak, Kayah, Kasi Stankiewicz, Anity Lipnickiej, Ireny Santor, Janusza Panasewicza, Grzegorza Turnaua, Dawida Podsiadło, Szymona Majewskiego, Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka, kabaretu Hrabi z Darkiem Kamysem oraz Joanną Kołaczkowską, Jerzego Kryszaka, Andrzeja Poniedzielskiego. To tylko przykłady osobowości z różnych dziedzin. Możemy również zaprosić wybitnych dziennikarzy czy naukowców: Bogusława Wołoszanskiego,Tomasza Rożka, Tomasza Raczka, Dariusza Szpakowskiego, Włodzimierza Szaranowicza, psychologa Andrzeja Komorowskiego, Jacka Santorskiego czy Ewę Wojdyłło.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE