Pogromcy
Koronawirusa
Prof. Krzysztof SIMON i dr Paweł GRZESIOWSKI PROFILAKTYKA. MOTYWACJA.
NAJLEPSZE PRAKTYKI.
TWARDE FAKTY VS. FAKE NEWSY
Zobacz szczegóły
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Aleksandra Szwed

Język wystąpień:

Polski

Niezwykle utalentowana artystka. Z równie wielkim powodzeniem występuje na teatralnej jak i muzycznej scenie. Ma charyzmatyczny soulowy głos i oryginalną urodę. Niesamowita, urocza aktorka – piosenkarka, prezenterka. Znana jako Eliza z „Rodziny Zastępczej”, Liliana z „Barw Szczęścia”, oraz ról w serialach „Niania”, „Teraz Albo Nigdy”, „Daleko Od Noszy”, „Ranczo”, oraz „Na Krawędzi”.
Aleksandra wzięła udział także w kilku programach rozrywkowych: „Jak Oni Śpiewają”, „Mów Mi Mistrzu”, Zwycięstwem w pięknym stylu zakończyła show „Gwiazdy Tańczą Na Lodzie” (TVP). Podobnie było w przypadku programu „Viva Królowie Densfloru” (MTV). W maju 2016 roku artystka zwyciężyła w 5 edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", z której wygraną 110 tysięcy złotych przekazała Fundacji "Dom w Łodzi".
Aktorstwo, to nie jedyne zajęcie Aleksandry. Jest doświadczonym konferansjerem. Prowadziła wiele wydarzeń kulturalnych, modowych, tanecznych, okolicznościowych, sportowych, licytacji. Była gospodarzem programów telewizyjnych „Operacja Stylówa” (MTV) oraz „Ekipa Na Swoim” (Polsat). W maju 2016 Aleksandra Szwed prowadziła jeden z koncertów POLSAT Superhit Festiwal w Sopocie, oraz Sylwestrową Moc Przebojów z Maciejem Rockiem. Od listopada 2016 do marca 2017 prowadziła poranny program #dzieńdobryWP w nowej telewizji portalu Wirtualna Polska.
Koncertuje z zespołem The CzadMakers. Koncerty grają trzech klimatach: „Gotowi Na Miłość” (opo-rock), „Lady is Jazz” (jazz-swing) i „Dwanaście Życzeń”  (piosenki zimowe i kolędy w nietypowych aranżacjach).
Na deskach teatru oglądaliśmy ją w spektaklu „Antoin” (rola Josephine Baker), „Dwie Połówki Pomarańczy” (Alex, Teatr Capitol), Siostrunie (Ale Teatr), „Przepraszam, Co Pan Tu Robi?” (Agencja Diabeł), oraz „Alibi od zaraz” (premiera październik 2017, Teatr Capitol).
W roku 2017 wzięła udział w evencie „Na Linii Strzału”. W tym, przeznaczonym dla biznesu wydarzeniu szkoleniowo-teatralnym, jest drugim reżyserem, aktorką, oraz prowadzi warsztaty teatralne dla uczestników.   
Aleksandra, to kobieta o wielu talentach, która bez najmniejszych trudności wciela się w różnorodne role. Z radością wita i kreuje nowe przestrzenie artystyczne.

 Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE