ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Agata Młynarska

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Nie bój się zmian i nowych wyzwań - nigdy nie jest za późno na sukces, nowe wyzwania, realizację marzeń

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od 20 lat niezmiennie związana z rynkiem telewizyjnym. Ma na swoim koncie ponad 3 tysiące programów – była ich gospodynią, autorką i producentką. Jest Szefem Zespołu Nowych Projektów w telewizji Polsat, rzecznikiem prasowym festiwalu Top Trendy oraz producentem kreatywnym. 
Prowadzi własny portal dla kobiet onaonaona.com- na jego forum rozmawia ponad 2500 kobiet. Spotyka się z kobietami na warsztatach i spotkaniach motywacyjnych w klubach ONA, zarażając pozytywną energią i pokazując, w jaki sposób można rozwinąć swój potencjał aby osiągnąć sukces i życiową harmonię. Była pomysłodawczynią i organizatorką Festiwalu dla kobiet Teraz One w Łodzi: koncerty, warsztaty i panele odwiedziło ponad 5000 uczestniczek. Czynnie promuje zdrowy tryb życia. Pokazuje na własnym przykładzie, że kobieta dojrzała może osiągnąć sukces na polu zawodowym i osobistym. 
Jak to osiągnąć? Jak w pełni wykorzystać swoje możliwości? Dlaczego przeciwności są nam potrzebne? Podczas interaktywnego spotkania motywacyjnego Agata Młynarska przedstawia najważniejsze kroki do sukcesu. Mówi o budowaniu celów, o pasji i dyscyplinie w życiu, o zarzadzaniu czasem. Uczy, że siła do działania jest w nas samych, że można ją odkryć w każdym wieku i na każdym etapie życia. Agata Młynarska na przykładzie budowania własnej kariery pokazuje jak wykorzystać swój potencjał do osiągnięcia zawodowego i osobistego sukcesu oraz poczucia własnej wartości. Ten warsztat to prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii i praktycznej wiedzy! Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE