Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Adam Kornacki

Język wystąpień:

Polski

WYBRANE TEMATY / OBSZARY WYSTĄPIEŃ

  • Wyścigi samochodowe od kuchni - męska pasja. Ryzyko, pasja, zwycięstwo!
  • Tylko dla orłów - Rajd Dakar – męska szkoła przetrwania
  • Praca, jako sposób na życie. Opowieść o tym, jak swoją pasję można przekuć w zawód i mieć z tego satysfakcję

Jeden z najpopularniekszych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce. Producent i prezenter TVN Turbo, były kierowca wyścigowy a zarazem wielki pasjonat sportów samochodowych oraz motoryzacji.
Pracę w TVN TURBO rozpoczął jeszcze zanim stacja w ogóle zaistniała na rynku – w pięcioosobowym zespole tworzył ją od podstaw. Wcześniejsze doświadczenia jako dziennikarza motoryzacyjnego sięgają połowy lat 90-tych – praca w tygodniku Motor, miesięczniku Auto Sport, tworzenie programów dla stacji WIZJA TV, praca a Polskim Związku Motorowym. Od 11 lat nieprzerwanie tworzy programy w TVN TURBO, a także w całej grupie TVN. Formaty takie, jak Zakup Kontrolowany czy Moto On tworzą trzon oglądalności stacji tematycznej, a relacje z rajdu Dakar z udziałem Adama Kornackiego emitowane są na antenie TVN oraz TVN 24.
Jako kierowca wyścigowy debiutował w wyścigach, w roku 1997. Następnie przeniósł się do rallycrossu. W tej niezwykle kontaktowej i interesującej dyscyplinie jeździł przez kolejne 6 lat. Sezon 2005 to powrót na tory wyścigowe. Po dwóch latach Adam Kornacki spełnił swoje marzenia i zasiadł za kierownicą Porsche 997 GT3. Pozostaje temu wyścigowemu modelowi 911-ki wierny do dzisiaj. W sezonie 2008, startując w barwach zespołu Lukas Motorsport, ukończył zmagania w cyklu DSMP na 4. miejscu. Styczeń 2009 roku to dla Kornackiego udział w słynnym 24-godzinnym wyścigu w Dubaju i ukończenie tego maratonu na dobrym, 20. miejscu.

Z kolei w październiku 2009 roku Adam Kornacki startując w załodze z Robertem Lukasem, wywalczył pierwsze w karierze tytuły mistrzowskie, zostając dwukrotnym Mistrzem Polski w zmaganiach trzygodzinnych (klasyfikacja generalna i klasa 4). Rywalizację w Grand Prix Polski dziennikarz TVN Turbo ukończył z kolei na 4. pozycji. Sezon 2010 Adam Kornacki rozpoczął od wielkiego sukcesu w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju. Dziennikarz TVN Turbo razem z zespołem Lukas Motorsport zajął 5. miejsce w klasyfikacji generalnej i 3-cie w klasie A6.
Obecnie wciąż jest czynnym komentatorem sportowym, dziennikarzem i prowadzącym wykłady inspirujące.Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE