Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Sonia Bohosiewicz

Język wystąpień:

Polski

Kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. 
Jest jedną z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka.
Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna.
Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę.
Z powodzeniem bierze  udział w projektach muzycznych, a od niedawna – tworzy własne  i koncertuje.
Aktorstwo jest jej pasją. W teatrze zadebiutowała w 1996 roku. Dwa lata później ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a także zdobyła pierwszą nagrodę aktorską na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Od 2007 roku w Polskiej Akademii Filmowej.
To jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, z dystansem do siebie i świata show biznesu. Wyjątkowa osobowość, obok talentu której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w wielu projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Umiejętność tą szczególnie odczuwają widzowie w teatrze. 

FILM
Zagrała w ponad 30 filmach, spektaklach telewizyjnych i licznych serialach.
Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1994 roku, w komedio-dramacie Jerzego Stuhra „Spis cudzołożnic”. Szeroka publiczność usłyszała o niej dopiero dzięki roli Hanki w filmie „Rezerwat”, za którą została obsypana nagrodami (m.in. Nagroda Prezesa TVP przyznaną na 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Orzeł w kategorii Odkrycie roku czy Nagroda Ponad Kategoriami podczas „The New York Polish Film Festival”).
Wciela się głównie w postaci silne, pewne siebie, które wiedzą czego chcą. I nieważne, czy jest to rola kobiety sukcesu, czy zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa.
Ma na koncie kilka seriali. Wśród nich doskonałą tytułową rolę w serialu „Aida”, a także ważne role w serialach „Usta usta”, „39 i pół” czy „Czas Honoru”, które pozwoliły przyjrzeć się jej niezwykłym umiejętnościom w szerszym wymiarze. Czy to pierwszo- czy drugoplanowa rola, grane przez nią bohaterki zawsze są wyraziste. Mimo to nie została zaszufladkowana jako aktorka serialowa.
Energiczna i inteligentna. Profil postaci potrafi mistrzowsko dopasować do gatunku. Dzięki czemu równie świetnie odnajduje się w komedii i w kabarecie, co w dramacie.
Na jednej szali filmy „Syberiada polska”, „Obława” (nominacja do Orłów) i „80 milionów”, na drugiej „Podejrzani zakochani”, „Miłość na wybiegu” czy „Wojna żeńsko-męska”. Nie sposób też zapomnieć fantastycznej roli Hanki w „Rezerwacie”, inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami dramacie obyczajowym „Laura” oraz Nataszy z „Wojny polsko-ruskiej” (nominacja do Orłów).
Rok 2014 zaowocował udziałem w pięciu znaczących polskich produkcjach: „Bogowie”, „Fotograf”, „Obywatel”, „Hiszpanka” i „Polskie gówno”. W 2015 roku mogliśmy zobaczyć ją w najnowszej produkcji Filipa Bajona „Panie Dulskie”, obok m.in. Krystyny Jandy, Katarzyny Figury i Mai Ostaszewskiej, a w 2016 roku m.in. w „Excentrykach” w reżyserii Janusza Majewskiego. Obecnie na ekrany kin wchodzi kolejny film z udziałem Soni Bohosiewicz pt. „Po prostu przyjaźń”. I choć ról filmowych otrzymuje ostatnio więcej, coraz bardziej ciągnie ją do teatru.

TEATR
Jest niczym kameleon, do każdej z roli dostraja się perfekcyjnie. Jej znakomita kreacja w spektaklu i słuchowisku „Ich czworo” została doceniona w 2013 roku, kiedy otrzymała nagrodę za główną rolę kobiecą na XIII Festiwalu „Dwa Teatry – Sopot 2013”.
Nie boi się nowych wyzwań. Dlatego postanowiła zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych teatralnych form – monodramem. Rola w spektaklu „Chodź ze mną do łóżka” Adama Sajnuka nie przeszła bez echa i w 2014 roku do jej rąk trafiła „Róża Gali" w kategorii Teatr.
Po sukcesie monodramu aktorka myśli także o kolejnych teatralnych produkcjach, bo jak sama mówi, teatr pozwala dotknąć emocji, a kontakt z widzem jest najwspanialszą formą i motywacją do pracy. 
W lutym 2015 roku odbyła się premiera „Ruby” w Teatrze WARSawy, w której wcieliła się w rolę siostry głównego bohatera.
Widzowie mogli oglądać ją również w spektaklach telewizyjnych, m.in. „Bal błaznów”, „Zdrada”, „Wielka magia”, „Pozory mylą”, „Szkoła żon”, „Rosyjskie konfitury” czy „Zaręczyny”, a także w widowisku telewizyjnym „Miasteczko Harmider”.

MUZYKA
Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych. Jej interpretacja „Rebeki” wykonana podczas koncertu Ewy Demarczyk na festiwalu w Opolu oczarowała publiczność.
W roku 2011 gościnnie zaśpiewała na płycie zespołu Plateau „Projekt Grechuta”, w jednej z najbardziej znanych piosenek Marka Grechuty – „Wiosna, ach to ty”, a także wystąpiła w teledysku. Tego samego roku pojawiła się na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, gdzie wykonała utwór „Biez mienia”. W 2012 roku wzięła udział w koncercie „Freedom Bell – 60 lat polskiej sekcji Radia Wolna Europa”.
Na zaproszenie Mai i Andrzeja Sikorowskich, wspólnie z nimi wykonała utwór „Blondynka Blues” na płycie „Sprawa rodzinna”. Można ją usłyszeć także na płycie „Kołysanki z miłością” – wyjątkowym krążku, powstałym w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej, której celem jest przywrócenie mody na śpiewanie dzieciom kołysanek. Zasiadła również w jury drugiej edycji programu „Bitwa na głosy”. W 2016 roku pracowała przy programie „Mali Giganci”, w którym od 2017 roku będzie jurorką.
W 2015 roku zaproszona do Koncertu Galowego I Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych
w Elblągu.

KABARET I DUBBING
Przez wiele lat związana z krakowską Grupą Rafała Kmity, gdzie widzowie mogli ją poznać jako utalentowaną aktorkę kabaretową. Współpraca zaowocowała wieloma występami, a także płytą „Pieśni z szynela” zawierającą piosenki pochodzące ze słynnego spektaklu „Wszyscyśmy z jednego szynela”.
Wrażliwa, osobowość z ogromnym poczuciem humoru. Brawurowo odnajduje się w dubbingu, nie tylko do bajek. Potrafi zagrać dla małego widza, ale i dorosłego.
Użyczyła głosu do adaptacji wielokrotnie nagradzanej i najpopularniejszej w Europie serii komiksowej, której twórcami są Grzegorz Rosiński i Jean Van Hamme, obejmującej dwa pierwsze albumy serii „Thorgal”. Wzięła także udział w pierwszej na świecie dźwiękowej adaptacji kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana „The Walking Dead – Żywe Trupy”.







Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE