Michał Kanarkiewicz Strategie szachowe Mistrzów
w biznesie Powerspeech
+ symultana szachowa
ARTUR B. CHMIELEWSKI naukowiec, konstruktor sond kosmicznych,
syn Papcio Chmiela
Opowie o:
Jak funkcjonuje NASA? Realizacja trudnych projektów
Technologia teraz i w przyszłości
Jak budować zespoły bardziej efektywne?
Bazy na Księżycu i Marsie
Tylko u nas!
Szkolenia/doradztwo/coaching z prof. Markiem Kochanem - Komunikacja kryzysowa
- Wystąpienia live + prezentacje ze slajdami
- Storytelling w zarządzaniu i komunikacji
- Kreowanie dobrego wizerunku
- Erystyka w mediach i kontakcie live
- Perswazja
- Autoprezentacja, wystąpienia w mediach
- Debaty, panele
Video MP4 Zobacz szczegóły volume_off Włącz dźwięk Video YT

Mówcy / Eksperci

Artur Małek

Język wystąpień:

Polski

Polski taternik, alpinista i himalaista. Członek polskiej kady narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Uczestnik programu Polski Himalaizm Zimowy.

Swoją przygodę z górami wysokimi zaczął w 2012 roku, kiedy to m.in. z Arturem Hajzerem próbował zdobyć wierzchołek Lhotse (8 516 m). Mimo, że wtedy szczyt przez nich nie został osiągnięty Artur zostaje zaproszony na narodową wyprawę na Broad Peak (8051 m n.p.m.). 5 marca 2013 roku pod kierownictwem Krzysztofa Wielickiego – wyprawa osiąga światowy sukces – Małek, Bielecki, Berbeka i Kowalski stają na szycie niezdobytego dotąd zimą ośmiotysięcznika. W drodze powrotnej niestety ginie Berbeka i Kowalski. W 2014 roku Małek bierze udział w letniej wyprawie na K2, która jest rekonesansem przed zimowym zdobyciem tej góry. Wycofuje się 150 metrów przed szczytem. Zimą 2018/2019 jest uczestnikiem narodowej, zimowej wyprawy na K2. Podczas tej wyprawy jest w czołówce pod względem ilości wyjść w ścianę tego niezdobytego do tej pory kolosa.

Wspina się od 20 lat. Góry, góry, góry i znowu góry – to jego cały świat. Odwiedził masywy górskie niemal na wszystkich kontynentach. Najbardziej jednak spośród wszystkich form aktywności górskich ceni sobie wspinaczkę lodową. Na ma swoim koncie ciekawe przejścia m.in. w Alpach.

W środowisku mówią o nim „Patenciarz”. Lubi mieć na wszystko patenty w górach. Uważa, że odpowiednio przygotowane rozwiązania mogą pomóc w górach nawet najlepiej przygotowanemu himalaiście. Współpracuje z firmą produkującą najlżejsze czekany na świecie – które wymyśla, a przede wszystkim najchętniej testuje w górach. Brał również czynny udział podczas tworzenia najlepszego na świcie kombinezonu dla himalaistów.

Jest absolwentem fizjoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

W 2018 roku został oznaczony odznaką honorową za zasługi dla województwa śląskiego.







Najczęściej wyszukiwani

786952 odsłon
722097 odsłon
691701 odsłon
690630 odsłon
686209 odsłon

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE